Team Support / Asystent / Asystentka Działu Projektów

Project Execution Sp. z o.o.

Warszawa

398 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: PRESS/2019/P
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • wsparcie w obsłudze narzędzi i systemów dla Zespołu
  • wsparcie w obsłudze i koordynacji realizowanych projektów reklamowych
  • wsparcie administracyjne i współpraca z zespołem Project Managerów
  • koordynacja współpracy z partnerami zewnętrznymi (dostawcy IT, Marketing, partnerzy biznesowi)
  • przygotowanie analiz i statystyk na potrzeby Zespołu
  • bieżące działania
OCZEKIWANIA:
  • wykształcenie wyższe lub student ostatnich lat
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • znajomość MS Office (w szczególności Excel)
  • dostępność min. 30h w tygodniu
  • zaangażowanie w pracę i inicjatywa w działaniach
  • skrupulatność i dokładność
  • umiejętność planowania i organizowania pracy własnej
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zorientowanie na jakość i samodzielność w realizacji powierzonych zadań
OFERUJEMY:
  • współpracę z najlepszymi specjalistami w branży
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • prywatną opiekę medyczna i kartę Multisport
  • elastyczne godziny pracy
  • pracę w świetnej lokalizacji: nasze biuro mieści się w samym centrum Warszawy

Poznaj

BPO International

BPO International - jesteśmy ekspertami w dziedzinie outsourcingu. Łączymy technologię, wiedzę najlepszych specjalistów i pogłębioną analizę danych, aby rozwiązywać złożone wyzwania, odkrywać nowe możliwości i rozwijać biznes naszych Klientów.

Nasi specjaliści świadczą usługi w następujących obszarach:
IT i NOWE TECHNOLOGIE
MARKETING.
OBSŁUGA KLIENTA
OBSŁUGA ADMINISTRACYJNA
HR/PAYROLL

To co Nas wyróżnia to niezwykła kultura organizacyjna. Pracujemy w naprawdę przyjaznej atmosferze. Bez względu na stanowisko jesteśmy ze sobą na ty. Czy jesteś doświadczonym specjalistą, czy dopiero rozpoczynasz swoją karierę, dostaniesz przestrzeń do eksperymentów i w krótkim czasie zobaczysz efekty swojej pracy. Szukamy okazji do chwalenia, celebrujemy małe i duże sukcesy. Wspieramy się nawzajem w wysiłku na rzecz traktowania każdego w sposób uczciwy, pełen szacunku. Jesteśmy nieugięci w kwestii poprawy jakości życia poprzez innowacje, zaawansowane technologie, ulepszanie procesów oraz rozwój talentów, z których jeszcze nie zdajesz sobie sprawy i przekonasz się, że możesz więcej, niż myślisz.

Więcej o BPO International znajdziesz na stroniewww – www.bpointernational.com

Odwiedź nas już dziś!