Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Wydawca narzędzi

WOJSKOWE ZAKŁADY MOTORYZACYJNE SPÓŁKA AKCYJNA

Poznań

4 dni temu

Ogłoszenie numer: 2021780, z dnia 2018-07-17

WOJSKOWE ZAKŁADY MOTORYZACYJNE S.A. W POZNANIU

zatrudnią pracowników gwarantując umowę o pracę na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • prowadzenie ewidencji przyrządów i narzędzi będących na stanie Wydajni Narzędzi,
  • składowanie, przechowywanie przyrządów i narzędzi oraz ich bieżąca konserwacja pozwalająca na ich utrzymanie we właściwym stanie technicznym,
  • prowadzenie ewidencji pobranych przez pracowników przyrządów i narzędzi w imiennych kartotekach pracowników Spółki,
  • okresowa kontrola narzędzi pobranych przez pracowników pod względem ilościowym i jakościowym,
  • zabezpieczenie wydziałów w niezbędne narzędzia i przyrządy.

Wymagania

  • wykształcenie co najmniej średnie,
  • zdolności komunikacyjne,
  • samodzielność, skrupulatność, uczciwość,
  • mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku.

Zainteresowane osoby prosimy o składanie dokumentów aplikacyjnych (listu motywacyjnego i CV wraz z podpisaną klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych do potrzeb rekrutacji) do Działu Kadr i Płac Wojskowych Zakładów Motoryzacyjnych S.A. w Poznaniu, ul. Dąbrowskiego 262/280 lub drogą elektroniczną za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Uprzejmie informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

Zgoda informacyjna dla kandydatów do pracy w WZM SA: link.

Poznaj

Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A. istnieją na polskim rynku zbrojeniowym od 1945 roku. To długoletnie doświadczenie oraz specjalistyczne wyszkolenie naszego personelu pozwoliło, by w 2000 roku nasze przedsiębiorstwo uzyskało certyfikat Systemu Zapewniania Jakości ISO-9001 i AQAP-110. Aktualnie Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A. posiadają Certyfikaty Systemu Zapewniania Jakości AQAP-2110.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Nadzoru Technicznego

Specjalista do spraw nadzoru technicznego to stanowisko obecne w wielu branżach, szczególnie jednak w dziedzinie budownictwa, transportu i przemyśle. Do obowiązków specjalisty należy bieżące monitorowanie stanu technicznego urządzeń wykorzystywanych w danej działalności, a także kontrolowanie przestrzegania norm konserwacji i przechowywania tych urządzeń. Specjalista szkoli ponadto nowych pracowników w zakresie ...
Specjalista ds. Nadzoru Technicznego Praca Specjalista ds. Nadzoru Technicznego

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest WOJSKOWE ZAKŁADY MOTORYZACYJNE SPÓŁKA AKCYJNA.

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (769)
Wałbrzych (53)
Legnica (67)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (181)
Toruń (97)
Lubelskie:
Lublin (123)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (814)
Tarnów (44)
Nowy Sącz (37)
Mazowieckie:
Warszawa (1673)
Radom (69)
Płock (37)
Opolskie:
Opole (120)
Nysa (20)