Najnowsze oferty pracy

  • Global Head of Insurance

    Malta Trading Sp. z o.o. SK.   Malta, Sliema    praca stacjonarna
    menedżer / dyrektor  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Responsibilities of the Role In-house Insurance Broker for the Kronospan global insurance needs which mainly consists of a global Property Damage and Business Interruption program, General Liability Insurance and Marine Open Cover; Internal insurance contact person for all Kronospan entities;...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Piła Dyrektor Operacyjny Piła
Zastępca Dyrektora Operacyjnego

Presco Sp.z o.o.
Piła
praca stacjonarna
3358 dni temu

P.R.E.S.C.O. GROUP S.A. to jeden z wiodących na polskim rynku podmiotów specjalizujących się w inwestowaniu w wierzytelności masowe. Spółka prężnie działa na rynku już od roku 1998. Od 2011 roku P.R.E.S.C.O. GROUP S.A. jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Wiemy, że rozwój spółki i jej silna pozycja na rynku to w dużej mierze zasługa zespołu pracowników gotowych rozwijać z nami swoje zawodowe kompetencje i realizować pomysły.

Obecnie w związku z realizacją nowej strategii Pionu Operacyjnego, P.R.E.S.C.O. GROUP S.A. poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Piła

Zakres obowiązków:

Wspieranie Dyrektora Operacyjnego w:

  • nadzorowaniu realizacji planów,

  • zarządzaniu ryzykiem operacyjnym,

  • nadzorowaniu i wsparciu nad przygotowaniem zaproponowanych Kierownikom Operacyjnym rozwiązań w zakresie doskonalenia procesów z obszaru windykacji polubownej, sądowej i egzekucyjnej,

  • zapewnianiu warunków pozwalających na realizację długofalowych celów, w tym utrzymania i wzmacniania pozycji na rynku windykacyjnym w Polsce,

  • inicjowaniu i opiniowaniu zmian w procesach, procedurach, mających wpływ na realizację zidentyfikowanych oczekiwań osób zadłużonych i efektywności działań,

  • stawianiu celów oraz zapewnienie ich realizacji w oparciu o cele postawione przez Dyrekcję,

  • bezpośrednim nadzorowaniu pracy podległych pracowników oraz dokonywaniu jej oceny,

  • motywowaniu pracowników do efektywnego działania.

Oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego,

  • minimum 3-letniego stażu pracy na stanowisku kierowniczym,

  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem pracowników,

  • znajomości procedur i produktów z obszaru windykacji polubownej, sądowej i egzekucyjnej,

  • świadomości biznesowej i znajomości standardów jakości obsługi klienta/dłużnika,

  • znajomości zasad i celów pracy call center,

  • niekaralności za przestępstwo popełnione umyślnie przeciwko życiu i zdrowiu, przeciwko wymiarowi sprawiedliwości, przeciwko ochronie informacji, przeciwko wiarogodności dokumentów, przeciwko mieniu, przeciwko obrotowi gospodarczemu, przeciwko obrotowi pieniędzmi i papierami wartościowymi lub za przestępstwo skarbowe,

  • mile widziana znajomość kodeksu postępowania cywilnego,

  • umiejętności negocjacyjnych,

  • kreatywności,

  • odpowiedzialności i sumienności,

  • dyspozycyjności.

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • stałą stawkę wynagrodzenia zasadniczego oraz atrakcyjny system motywacyjny,

  • pakiet świadczeń socjalnych m.in. dofinansowanie do centrów fitnessu, siłowni, ubezpieczenie grupowe Amplico,

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

  • niepowtarzalną atmosferę pracy w młodym i kreatywnym zespole.

W aplikacji prosimy umieścić klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."