Administrator sprzedaży
Grupa Inter Cars
Warszawa
32 dni temu

Poszukujemy osób do naszego zespołu telefonicznej obsługi klienta w Warszawie.

Jako Dział Sprzedaży Bezpośredniej zajmujemy się sprzedażą części do samochodów osobowych, która odbywa się poprzez obsługę otrzymanych od klientów połączeń telefonicznych oraz zgłoszeń on-line.

Nie masz doświadczenia? To Twoja pierwsza praca? Nie przejmuj się:) Nasz zespół nauczy Cię wszystkiego :)

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Główne zadania:

  • Kontakt z klientem
  • Dobór oferty pod indywidualne potrzeby klienta
  • Aktywna sprzedaż
  • Kontrola ścieżki logistycznej dla zamówionego towaru
  • Utrzymywanie profesjonalnych relacji z klientami
  • Aktywny udział w rozwijaniu aplikacji

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie minimum średnie preferowane techniczne
  • Wysokiej efektywności i motywacji w osiąganiu celów
  • Skuteczności i wysokiej jakości w realizacji zadań
  • Wysoka kultura osobista
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Kandydatom oferujemy:

  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Atrakcyjny pakiet motywacyjny
  • Szkolenie przygotowujące do pracy oraz okres adaptacyjny
  • Stałe godziny pracy
  • Możliwość kształtowania własnej kariery i zdobywania doświadczeń w dużej firmie motoryzacyjnej

Poznaj

Inter Cars S.A. to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo – Wschodniej. Oferta Spółki obejmuje również wyposażenie warsztatowe, w szczególności urządzenia do obsługi i naprawy samochodów oraz części do motocykli i tuningu. Inter Cars oferuje najszerszy asortyment części samochodowych w Europie Wschodniej. Posiada w swojej ofercie zarówno towar najwyższej jakości od powszechnie znanych i renomowanych dostawców na tzw. pierwszy montaż do produkcji samochodów jak też znacznie tańszy lecz dobry jakościowo asortyment, pochodzący od mniej znanych producentów.
Inter Cars S.A. jest właścicielem ogólnopolskiej sieci warsztatów Perfect Service, Q-Service, Q-Service Truck, Q-Service Premium, Q-Service Moto, Q-Service MotorSport oraz Q-Service Off Road.