Ogłoszenie numer: 3222632, z dnia 2020-03-16

GPM „Vindexus” S.A., istniejąca od 25 lat w branży zarządzania wierzytelnościami jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
W związku z dynamicznym rozwojem zatrudnimy do Działu Wierzytelności Korporacyjnych osobę na stanowisko:
Aplikant Radcowski / Radca Prawny
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska
- sporządzanie pism procesowych,
- opiniowanie spraw,
- monitorowanie postępowań sądowych i egzekucyjnych,
- reprezentowanie Spółki przed Sądem,
- bieżąca analiza zmian w przepisach prawnych i orzeczeniach sądowych.
Wymagania
- biegła znajomość prawa cywilnego, prawa gospodarczego oraz procesu cywilnego,
- doświadczenie procesowe,
- odpowiedzialność za jakość i terminowość realizowanych zadań,
- bardzo dobra organizacja czasu pracy,
- wysoka kultura osobista i zaangażowanie.
Oferujemy
- możliwość rozwoju osobistego,
- pracę w gronie doświadczonych prawników,
- pracę przy sprawach o różnym stopniu skomplikowania,
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności,
- pracę w przyjaznej atmosferze.
Poznaj
Giełda Praw Majątkowych Vindexus S.A.
Giełda Praw Majątkowych „Vindexus” S.A. jest jedną z pierwszych firm windykacyjnych na rynku polskim. Nasze początki sięgają 1995 roku. W 2009 roku zadebiutowaliśmy na Giełdzie Papierów Wartościowych. Dziś jesteśmy jedną z wiodących firm prowadzących działalność w sektorze zarządzania wierzytelnościami. Naszymi partnerami są największe banki i firmy telekomunikacyjne, a przedmiotem działalności – zakupy portfeli wierzytelności i dochodzenie ich zapłaty na własny rachunek, obsługa funduszy inwestycyjnych oraz windykacja na zlecenie. Nasz zespół ekspertów skupia się na profesjonalnym podejściu do każdej sprawy, dbając jednocześnie o relacje z dłużnikami i kontrahentami.
Wciąż rozwijamy się i inwestujemy w rozbudowę naszych zespołów. Dołącz do nas, a razem będziemy dążyć do osiągnięcia sukcesu!
Informujemy, że w spółce obowiązuje Procedura zgłoszeń wewnętrznych. Z jej treścią można się zapoznać na stronie internetowej spółki w zakładce Relacje inwestorskie > Ład korporacyjny > Dobre praktyki. Link bezpośrednio do dokumentu: https://www.gpm-vindexus.pl/media/Procedura_zgloszen_wewnetrznych_w_GPM_Vindexus_SA.pdf.