Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Content Marketing Specialist

Partner Telekom Sp. J.

Kraków

4 dni temu

Partner Tele.com to lider na rynku akcesoriów GSM. Jesteśmy importerem akcesoriów do telefonów komórkowych i urządzeń mobilnych, a naszymi klientami są odbiorcy z całej Europy.
W naszej firmie stawiamy na profesjonalizm i zadowolenie klienta. Szukamy osób pracowitych, inteligentnych oraz uczciwych, dla których satysfakcja z pracy oraz ambicja są podstawą wykonywania swoich obowiązków.

W związku ze stałym rozwojem firmy poszukujemy

(lokalizacja: Kraków)
Twoje zadania:
  • tworzenie contentu produktowego i marketingowego przy współpracy z działem graficznym
  • planowanie i tworzenie kampanii online
  • publikacje w obszarach blog, social media, www, newsletter
  • tworzenie prostych scenariuszy filmów produktowych
  • współpraca z innymi działami w firmie w ramach realizowanych projektów
  • potrafisz tworzyć angażujące treści
  • umiesz samodzielnie pozyskiwać informacje
  • pojęcia SEO i SEM nie są Ci obce
  • znasz angielski na poziomie minimum B2
  • posiadasz zmysł marketingowca :)
Dodatkowym atutem będzie:
  • doświadczenie w tworzeniu treści dla klienta B2B, zwłaszcza w dziedzinie GSM i nowych technologii
  • znajomość narzędzi takich jak: Salesmanago, Google Adwords, Google Analytics
  • doświadczenie w pracy z influencerami
  • zainteresowanie branżą mobile i smart technologiami
Zyskujesz:
  • umowę o pracę w przyjaznej, niekorporacyjnej atmosferze
  • system szkoleń podnoszących kwalifikacje
  • pakiet benefitów( ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, pakiet Multisport)
  • pracę w nowoczesnym biurze w Krakowie z własnym parkingiem

Zapewniamy wsparcie ze strony współpracowników

i przyjazną atmosferę w pracy.

Poznaj

Partner Telekom spółka jawna to jedna z największych na polskim rynku hurtowni akcesoriów do telefonów komórkowych i niekwestionowany lider w regionie małopolskim.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Marketingu Sieciowego

Specjalista do spraw marketingu sieciowego, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za opracowywanie i realizowanie strategii marketingu sieciowego firmy lub przedsiębiorstwa. Marketing sieciowy opiera się na budowaniu rozległej sieci sprzedaży z pominięciem udziału zewnętrznych pośredników, co pozwala na obniżenie kosztów finalnego produktu, a więc zaproponowanie konkurencyjnej ceny jego odbiorcom. ...
Specjalista ds. Marketingu Sieciowego Praca Specjalista ds. Marketingu Sieciowego

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Partner Telekom Sp. J..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (649)
Wałbrzych (66)
Legnica (99)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (241)
Toruń (147)
Lubelskie:
Lublin (241)
Chełm (48)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (844)
Tarnów (105)
Nowy Sącz (90)
Mazowieckie:
Warszawa (2048)
Radom (172)
Płock (72)
Opolskie:
Opole (229)
Nysa (82)