Document Controller / Asystent/ka Kierownika Kontraktu

EPCM Executive Search

Warszawa

19 dni temu

Międzynarodowa spółka działająca w segmencie nieruchomości komercyjnych w oparciu o własne zasoby poszukuje Document Controllera / Asystent/ki Kierownika Kontraktu. Dana osoba będzie odpowiedzialna za wspieranie Kierownika Kontraktu w obszarze budownictwa biurowego, hotelowego, mixed-use i mieszkaniowego. Idealny/a kandydat/ ka będzie posiadać możliwość współtworzenia struktury międzynarodowego developera w Polsce.

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • Bieżąca organizacja dokumentacji budowy
  • Ewidencja czasu pracy podwykonawców
  • Weryfikacja poprawności wystawianych faktur wraz z wprowadzaniem ich do systemu
  • Wsparcie Kierownika Kontraktu w bieżących sprawach
  • Sporządzanie raportów oraz zestawień dla Kierownika Kontraktu
  • Współpraca z działami administracyjnymi, prawnymi, finansowymi oraz księgowości
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane
  • Doświadczenie w pracach administracyjno-księgowych
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Zatrudnienie w stabilnej i ugruntowanej firmie

Poznaj

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w wiodących firmach z branży budowlanej oraz nieruchomości. W swoim doświadczeniu mamy zrealizowane procesy rekrutacyjne na takie stanowiska jak CEO, Branch Director, Business Development Director, Development Director, Technical Director, Operations Director, Project Director, Development Manager, Project Manager, Facility Manager, Site Manager, Works Manager, Site Engineer, Senior Architect, Team Leader, Project Consultant, Senior Design Engineer, Senior Consultant, etc. Koncentrujemy się na takich obszarach jak branża deweloperska, nieruchomości, budownictwo, projektowanie i architektura oraz usługi konsultingowe. Prowadzimy rekrutacje na terenie całego kraju, a także mamy doświadczenie w rekrutacjach zagranicznych.
Specjalista ds. administracyjnych to osoba odpowiedzialna za dobre funkcjonowanie administracji w firmie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: realizacja wyznaczonych zadań administracyjnych, przygotowywanie okresowych statystyk, raportów, zestawień, sporządzanie dokumentów finansowych dla księgowości zgodnie z procedurami, prowadzenie baz danych pracowników, dbałość o wysoką jakość i ...
Praca Specjalista ds. Administracyjnych