Podobne oferty pracy

Firma Vinotti projektuje i produkuje wyjątkowe meble, dostępne w rozsądnych cenach. Sieć sprzedaży to salony we wszystkich regionach Polski. Swoją działalność rozpoczęła dwadzieścia lat temu, jako pierwszy producent i importer mebli ratanowych. Obecnie prowadzi również działalność handlową i eksportową na rynek środkowej i wschodniej Europy. Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Doradca Klienta

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Sprzedaż wysokiej, jakości mebli i artykułów dekoracyjnych z kolekcji opartych o własny design
  • Dbałość o salon i wizerunek firmy

Wymagania:

  • Zamiłowanie do sprzedaży
  • Umiejętność rozmowy z klientem
  • Poczucie estetyki
  • Znajomość technik sprzedaży i obsługi klienta

Oferujemy:

  • Umowę o prace na pełen etat
  • Wynagrodzenie premiujące wysoką sprzedaż

Poznaj stanowisko: Doradca Klienta

Doradca Klienta to osoba, która doradza klientowi zakup optymalnego produktu, usługi firmy. Pracownik ten odpowiedzialny jest, m.in. za: pozyskiwanie klientów, obsługę klientów i sprzedaż produktów, budowanie trwałych relacji z klientami oraz realizację planów sprzedażowych. Doradca Klienta powinien posiadać wykształcenie min. średnie. Posiadać ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl