Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Specjalista ds. zamówień publicznych Warszawa
Specjalista w Biurze Zamówień Publicznych (Sekcja Analiz i Badania Rynku)

METRO WARSZAWSKIE Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
1897 dni temu

Metro Warszawskie Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, dysponującym wieloletnim doświadczeniem w zakresie przewozów pasażerskich, zarządzania, organizacji i realizacji budowy. Metro Warszawskie Sp z o.o. jako podmiot prawa handlowego, którego właścicielem jest Miasto Stołeczne Warszawa, świadczy usługi przewozów pasażerskich koleją podziemną w Warszawie. Jednocześnie, jako inwestor zastępczy na zlecenie m.st. Warszawy przygotowuje i nadzoruje całość procesu inwestycyjnego przy rozbudowie stołecznego metra – największej inwestycji komunikacyjnej w stolicy i jedynej w Polsce. Swoim pracownikom oferuje ciekawą i pełną wyzwań pracę w nowocześnie zarządzanej firmie.

Metro Warszawskie Sp. z o.o. prowadzi nabór pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • Prowadzenie spraw związanych z analizowaniem udzielania zamówień publicznych na podstawie ustawy Prawo zamówień publicznych oraz regulaminu wewnętrznego Zamawiającego w Spółce oraz realizacja zadań w obszarze Badania Rynku.

  • Analiza danych systemu wspierającego procesy zakupowe w Spółce i przygotowywanie raportów i rejestrów,

  • Przygotowywanie Sprawozdań do Urzędu Zamówień Publicznych,

  • Współzarządzanie Bazą Dostawców systemu wspierającego procesy zakupowe w Spółce,

  • Przygotowywanie Planu zamówień Spółki oraz bieżąca kontrola stanu jego realizacji,

  • Monitorowanie wskaźników KPI,KCI, KRI Biura Zamówień Publicznych,

  • Prowadzenie spraw związanych z Badaniem Rynku., w tym w oparciu o system wspierający procesy zakupowe w Spółce,

  • Uczestnictwo w pracach związanych utrzymywaniem i doskonaleniem Systemu Zarządzania Jakością (ISO)

  • Archiwizacja dokumentacji postępowań oraz wszystkich umów przygotowywanych przez Biuro Zamówień Publicznych zgodnie z wymogami Archiwum Państwowego oraz Instytucji Unii Europejskiej.

Wymagania:
  • Wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziane prawnicze, marketing i zarządzanie, czy ekonomiczne),

  • Doświadczenie zawodowe w zakresie wykonywania samodzielnych analiz i rejestrów w działach finansowych czy controlingu albo w obszarze zamówień publicznych po stronie Zamawiającego lub po stronie Wykonawcy,

  • Podstawowa znajomość ustaw: Kodeks cywilny, Prawo zamówień publicznych,

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, pakiet MS Office,

  • zdolności analityczne i syntetyczne; praktyka w przygotowywaniu sprawozdań i analiz,

  • Bardzo dobra organizacja pracy,

  • Samodzielność, odpowiedzialność i umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Rzetelność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • Umiejętność współpracy w zespole projektowym,

  • Dodatkowym atutem będą: ukończone szkolenia czy kursy w zakresie prawa zamówień publicznych, znajomość programu MS Project.

Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • Szkolenie i wdrożenie w zakresie wykonywanych obowiązków,

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

  • Miłą atmosferę pracy w stale rozwijającym się przedsiębiorstwie,

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych,

  • Bilet na wszystkie środki komunikacji miejskiej na 1 i 2 strefę.

Przed wysłaniem Aplikacji, prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych (pełna treść dostępna TUTAJ).