Inspektor ds. zamówień publicznych

Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Wawer

Warszawa - Wawer

5 dni temu

Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego

zatrudni

Miejsce pracy: Warszawa - Wawer
Wymagane:
  • wykształcenie wyższe (administracja, prawo lub pokrewne),
  • znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych wraz z nowelizacjami oraz wiedza z zakresu zasad sporządzania dokumentacji przetargowej,
  • znajomość ustawy o finansach publicznych
  • doświadczenie w obszarze zamówień publicznych i finansów publicznych,
  • dobra znajomość obsługi komputera,
  • prawo jazdy kat.B.
Mile widziane:
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • sumienność, dokładność,
  • samodzielność działania i dobra organizacja pracy.

Opis stanowiska:
  • przygotowanie i realizacja zamówień publicznych zgodnie z założeniami ustawy Prawo Zamówień Publicznych
  • koordynacja procesu ofertowego oraz monitorowanie rezultatów postępowania przetargowego,
  • prowadzenie, uzupełnianie i archiwizacja dokumentacji przetargowej oraz inne niezbędne prace związane z prawidłowym przebiegiem procesów negocjacji i zakupowych.

Oferujemy: dobre warunki finansowe

Bliższych informacji udzielamy od poniedziałku do piątku

w godz. 8:00 – 15:30 pod nr tel. 22 59 00 932

Aplikacje, zawierające CV,

prosimy przesyłać

na adres mailowy:

kadry@zoz-wawer.waw.pl

lub na adres pocztowy 04-564 Warszawa ul. J. Strusia 4/8

z dopiskiem Dział Kadr i Płac

do dn. 20 maja 2020r.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych: Dz. U. 2018 r. poz. 1000."

Poznaj

SZPZLO Warszawa–Wawer z siedzibą przy ul. J. Strusia 4/8 zajmuje się opieką zdrowotną mieszkańców Dzielnicy Warszawa Wawer i okolic. Prowadzona jest tu głównie Podstawowa Opieka Zdrowotna dla ok. 65 tys. osób i Specjalistyka Ambulatoryjna w 6 lokalizacjach na terenie dzielnicy Wawer.

Specjalista ds. zamówień publicznych jest osobą odpowiedzialną za przygotowanie i realizację zamówień publicznych zgodnie z założeniami ustawy Prawo Zamówień Publicznych. Do jego obowiązków należy również koordynacja procesu ofertowego oraz monitorowanie rezultatów postępowania przetargowego. Specjalista ds. zamówień publicznych zajmuje się również prowadzeniem, uzupełnianiem i ...
Praca Specjalista ds. zamówień publicznych