Konsultant Infolinii

Arteria S.A.

Warszawa

142 dni temu

Arteria S.A. jest liderem rynku w obszarze sprzedaży i utrzymania Klienta realizowanym w modelu BPO. Dysponuje największym komercyjnym Contact Center w Polsce liczącym ponad 2000 stanowisk telemarketingowych. Posiada własne innowacyjne technologie informatyczne, interaktywne i mobilne rozwiązania.

W ramach rozwoju firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

W ramach rozwoju firmy
poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • Przyjmowanie zgłoszeń telefonicznych

Wymagania:
  • Wypracowanie min. 80h/mc
  • Duże umiejętności interpersonalne
  • Dobra dykcja i płynna wymowa
  • Znajomość obsługi komputera
  • Gotowość do podjęcia pracy w dni powszednie i weekend
W zamian oferujemy:
  • Wynagrodzenie 13 zł/h brutto + premie
  • Ustalenie grafiku pracy – projekt realizowany 7 dni w tygodniu, w godz. 9:00-24:00
  • Cykl profesjonalnych szkoleń przygotowujących do pracy oraz wsparcie w trakcie pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy w stabilnej firmie
  • Możliwość skorzystania z benefitów tj. Karta Multisport, zniżki na stołówce

Dołącz do naszego zespołu!

Dogodna lokalizacja: Warszawa, ul .Stawki 2A (w pobliżu stacji metra Dworzec Gdański)

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 926 z poźn. zm.). Informujemy, że administratorem danych osobowych będzie Arteria Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2A. Osoby udostępniające swoje dane osobowe mają prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich poprawiania i usunięcia z baz danych Arterii S.A.

Poznaj

Arteria S.A. oferuje usługi outsourcing'u sprzedaży polegające między innymi na: zdefiniowaniu strategii sprzedaży, oferowaniu pełnej organizacji, zarządzania i wykonania zadań związanych ze sprzedażą produktów i usług zewnętrznych zleceniodawców, oraz zarządzaniu relacjami z ich klientami.

Poznaj stanowisko: Konsultant Telefoniczny

Konsultant telefoniczny to osoba, która za pomocą telefonu, skypa udziela porad dla klientów biznesowych lub indywidualnych w wybranej dziedzinie, np.: księgowości, usług it, prawie, finansach, reklamie, a także buduje i utrzymuje pozytywne relacje z klientami. Pracownik ten powinien mieć wykształcenie min. średnie oraz umiejętności w obsłudze komputera w stopniu ...
Konsultant Telefoniczny Praca Konsultant Telefoniczny

Rekrutują z Praca.pl