Najnowsze oferty pracy

  • Operations Manager

    Unique People sp. z o.o.   Katowice    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator / menedżer
    5 dni
    Główne zadania: realizowanie celów ilościowych i jakościowych na podległych projektach sprzedażowych oraz infolinijnych w ramach wyznaczonej strategii, analiza otrzymywanych raportów oraz optymalizacja kluczowych procesów, bieżąca praca z kadrą managerską, delegowanie zadań i...
Zobacz więcej ofert pracy

Koordynator Call Center

CENTRUM MEDYCZNE MML SP. Z O.O.
Warszawa, Plac Grzybowski, ul. Bagno 2, wejście E
specjalista (mid) / kierownik/koordynator
praca stacjonarna
530 dni temu
Miejsce pracy: Warszawa, Plac Grzybowski, ul. Bagno 2, wejście E
Do Twoich obowiązków należeć będzie:
  • organizacja pracy zespołu Call Center,
  • wdrażanie odpowiednich rozwiązań dla poprawy efektywności pracy działu,
  • układanie grafików we współpracy z kierownikiem recepcji,
  • rekrutacja i szkolenie pracowników obsługi pacjenta z uwzględnieniem obsługi telefonicznej,
  • kontrola jakości pracy konsultantów, monitoring rozmów telefonicznych konsultantów,
  • przygotowanie raportów, rankingów, statystyk.
Nasze wymagania:
  • min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • swobodna komunikacja w języku angielskim (min. poziom B1),
  • otwartość i łatwość w nawiązywaniu relacji,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • samodzielność,
  • dążenie do realizacji celów.

Jesteśmy częścią Medicover - znanej i dynamicznie rozwijającej się w firmy – gwarantuje to stabilne i bezpieczne miejsce pracy.

Nasza oferta w pigułce:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub kontrakt gospodarczy,
  • benefity: prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny; dofinansowanie karty sportowej, Multi Kino, Multi Teatr;  dostęp do platformy zakupowej oraz zniżki na usługi,
  • prywatna opieka medyczna w naszej klinice,
  • dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • czytelny podział obowiązków,
  • dobrze wyposażone i nowoczesne miejsce pracy.