Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Koordynator działu

Tesco Polska Sp. z o.o.

Kraków

1 dzień temu

Nr. ref. AD/11/2018
Miejsce pracy:
Biuro Główne Kraków
Twoje zadania:
  • Organizacja podróży służbowych
  • Rozliczanie delegacji
  • Koordynacja i pilnowanie list obecności
  • Koordynowanie wniosków urlopowych i zwolnień lekarskich
  • Rezerwacja pokoi spotkań & pokoi przeznaczonych na telepresence & bridge number
  • Zarządzanie przestrzenią działu: odpowiedzialność za naprawy, zarządzanie sprzętem, materiałami biurowymi oraz zakupami wewnętrznymi (zakup produktów biurowych na potrzeby działu)
  • Odbieranie i wysyłanie poczty wewnętrznej
  • Kontrolowanie wydatków (budżetu)
  • Organizacja wydarzeń, eventów działowych (m.in. szkolenia, wyjazdy integracyjne)
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office (Word, Excel, Power Point, Outlook)
  • Odpowiedzialność, samodzielność i zaangażowanie w pracę
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy, skuteczność działania
  • Komunikatywność
Oferujemy:
  • Dynamiczną i interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Szeroki pakiet szkoleń oraz możliwość wzięcia udziału w programach rozwojowych
  • Możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego poprzez realizację ciekawych i wymagających zadań
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Zniżkę 10% na każdorazowe zakupy w Tesco dla pracowników z półrocznym stażem pracy oraz dodatkowe świadczenia (prywatna opieka medyczna, bony świąteczne, bony okolicznościowe związane z rozpoczęciem roku szkolnego, wyprawka na okoliczność urodzenia dziecka)

Poznaj

Tesco Polska Sp. z o.o.

Tesco Polska jest częścią międzynarodowej firmy o brytyjskich korzeniach. Na polskim rynku firma działa już od 20 lat zatrudniając ponad 30 000 pracowników.

Tesco w Polsce to zarówno sklepy, centra dystrybucyjne jak i biuro główne wspierające operacje.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Administracyjnych

Specjalista ds. administracyjnych to osoba odpowiedzialna za dobre funkcjonowanie administracji w firmie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: realizacja wyznaczonych zadań administracyjnych, przygotowywanie okresowych statystyk, raportów, zestawień, sporządzanie dokumentów finansowych dla księgowości zgodnie z procedurami, prowadzenie baz danych pracowników, dbałość o wysoką jakość i ...
Specjalista ds. Administracyjnych Praca Specjalista ds. Administracyjnych

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (776)
Wałbrzych (50)
Legnica (95)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (169)
Toruń (110)
Lubelskie:
Lublin (197)
Chełm (30)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (828)
Tarnów (48)
Nowy Sącz (39)
Mazowieckie:
Warszawa (1868)
Radom (150)
Płock (42)
Opolskie:
Opole (162)
Nysa (58)