Lawyer / Regulatory Associate - Prawnik
Brillance Sp. z o.o.
Kraków
39 dni temu

Brillance Sp. z o.o. to regionalna firma CRO prowadząca przełomowe badania kliniczne w różnych obszarach terapeutycznych, w szczególności w kardiologii, onkologii i hematologii.

Od 14 lat konsekwentnie budujemy profesjonalną markę firmy zapewniając najwyższą jakość uzyskanych danych na wszystkich etapach badania klinicznego. Jako Pracodawcy kładziemy nacisk na sprawną i otwartą komunikację wewnątrz zespołu oraz na rozwój naszych Pracowników.

Miejsce pracy: Kraków

Działalność firmy koncentruje się na przeprowadzaniu badań klinicznych w pełnym zakresie oraz współpracy z polskimi i zagranicznymi ośrodkami medycznymii firmami farmaceutycznymi. Poszukujemy Kandydata, który aktywnie będzie koordynował proces monitorowania badań klinicznych od strony prawno-administracyjnej, zapewniając wsparcie Monitorom i Starszym Monitorom Badań Klinicznych.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe prawnicze (uprawnienia radcy prawnego będą dodatkowym atutem)
  • Praktyczna znajomości regulacji prawnych związanych z prowadzeniem badań klinicznych w Polsce i na Świecie oraz znajomość prawa medycznego (będzie dodatkowym atutem)
  • Znajomość regulacji prawnych związanych z ochroną danych osobowych, znajomość prawa cywilnego prawa handlowego oraz prawa pracy
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Umiejętności podejmowania decyzji, samodzielność w działaniu, otwartość, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym – znajomość pozwalająca na swobodne prowadzenie negocjacji kontraktowych i pracę z dokumentami prawnymi (m.in. opracowanie i analiza kontraktów, sporządzanie pism)
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność pracy w zespole
Zakres obowiązków:
  • Sporządzanie opinii prawnych, umów oraz pism urzędowych
  • Bieżąca obsługa korporacyjna
  • Przygotowanie i koordynacja wewnętrznych i zewnętrznych procesów ochrony danych osobowych (zapewnienie zgodności postępowania z przepisami RODO)
  • Sporządzanie oraz stały przegląd procedur i dokumentów dotyczących ochrony danych osobowych
  • Rozwiązywanie codziennych problemów prawnych dotyczących m.in. prawa pracy, działań regulacyjnych, ochrony danych osobowych, prawa handlowego
  • Wsparcie merytoryczne innych członków zespołu w związku z realizowanymi projektami
  • Udział w procedurze negocjowania kontraktów
  • Przeprowadzanie procedury podpisowej umów
  • Kontakt z urzędami i instytucjami publicznymi
Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Rozwój kariery zawodowej
  • Wynagrodzenie dostosowane do kwalifikacji kandydata
  • Ciekawą pracę z możliwością zdobycia doświadczenia w badaniach klinicznych

W związku z wprowadzonymi nowymi regulacjami RODO do ww. dokumentów należy dołączyć podpisany formularz informacyjny dotyczący danych osobowych o treści dostępnej tutaj.

W związku z dużą ilością zgłoszeń informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.