Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Logistyk

AquaRD Sp. z o.o.

Białystok

270 dni temu

AquaRD Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku  jest przedsiębiorstwem zajmującym się opracowywaniem nowych technologii oraz ich wykorzystywaniem w procesie projektowania nowoczesnych rozwiązań z dziedziny sterowania, kontroli, komunikacji i transmisji bezprzewodowej.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

Logistyk
Miejsce pracy: Białystok
Obowiązki:
  • zapewnienie stabilności i regularności dostaw towarów
  • dbanie o prawidłowe składowanie, przechowywanie i zabezpieczenie mienia w magazynie
  • ewidencjonowanie ruchu elementów i produktów zgodnie z dokumentami magazynowymi
  • analiza stanów magazynowych i planowanie zapasów
Wymagania:
  • wykształcenie  min. średnie
  • znajomość obsługi komputera
  • 2 letnie doświadczenie  na stanowisku logistyk
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia umowa o pracę
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • prywatną opiekę medyczną

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Logistyki

Specjalista ds. Logistyki to osoba odpowiedzialna za organizację, planowanie i kontrolę pracy: działu w przedsiębiorstwach produkcyjnych, handlowych lub w firmie logistycznej. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: zapewnienie bezbłędnych działań wszystkich funkcji logistycznych w firmie, koordynowanie pracy magazynu i zaopatrzenia, odpowiedzialność za działania firmy w zakresie importu lub eksportu ...
Specjalista ds. Logistyki Praca Specjalista ds. Logistyki

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (759)
Wałbrzych (46)
Legnica (129)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (189)
Toruń (104)
Lubelskie:
Lublin (216)
Chełm (34)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (919)
Tarnów (52)
Nowy Sącz (47)
Mazowieckie:
Warszawa (1966)
Radom (154)
Płock (42)
Opolskie:
Opole (152)
Nysa (65)