Młodszy Doradca Call Center

Nationale-Nederlanden

Warszawa

107 dni temu

Młodszy Doradca Call Center
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 2017/246-248

             

 

Masz już pierwsze doświadczenia w pracy związanej z sektorem Call Center? Chcesz rozpocząć swoją przygodę z korporacją? Sprawdzić czy jest to miejsce dla Ciebie? Zostać na dłużej i mieć możliwość rozwoju wewnątrz firmy? 

Jeśli jesteś osobą dyspozycyjną, komunikatywną, dokładną, dobrze zorganizowaną, nastawioną na pracę w zespole i wsparcie dla innych- dołącz do Nas! Szukamy właśnie Ciebie!


Jako Młodszy Doradca Call Center będziesz:
  • odpowiadać na zapytania/wątpliwości klientów, szukając dla nich najlepszego rozwiązania,
  • współpracować z innymi departamentami w firmie,
  • pracować na infolinii Nationale- Nederlanden.
Zainteresowanym współpracą z nami oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • dogodną lokalizację biura na Powiślu blisko stacji metra Centrum Nauki Kopernik,
  • uzyskanie szerokiej/ praktycznej wiedzy w dziedzinie ubezpieczeń i emerytur,
  • inspirującego szefa oraz zgrany zespół młodych i sympatycznych ludzi,
  • szeroką ofertę świadczeń pozapłacowych (prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe na życie, kafeterię benefitów oferującą indywidualny wybór świadczeń- np. karta Multisport, bilety do kina, bony zakupowe i wiele innych).
Uprzejmie informujemy, że firma nie zwraca przesłanych dokumentów oraz zastrzega sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na wprowadzenie do bazy danych i przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez Nationale-Nederlanden (zgodnie z ustawą z dn. 1997.08.29 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 833). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych innym firmom, należącym do Grupy Nationale-Nederlanden, w celach rekrutacyjnych tych firm.

Poznaj

Nationale-Nederlanden

Poznaj stanowisko: Doradca Klienta

Doradca Klienta to osoba, która doradza klientowi zakup optymalnego produktu, usługi firmy. Pracownik ten odpowiedzialny jest, m.in. za: pozyskiwanie klientów, obsługę klientów i sprzedaż produktów, budowanie trwałych relacji z klientami oraz realizację planów sprzedażowych. Doradca Klienta powinien posiadać wykształcenie min. średnie. Posiadać ...
Doradca Klienta Praca Doradca Klienta

Rekrutują z Praca.pl