Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Specjalista ds. zamówień publicznych Warszawa
Młodszy specjalista ds. aparatury medycznej i laboratoryjnej

Warszawski Uniwersytet Medyczny
Warszawa
specjalista junior / mid
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
623 dni temu

poszukuje Kandydatki/a na stanowisko

Nr ref.: 61/2022

Główne zadania:

  • merytoryczne przygotowywanie specyfikacji i udział w postępowaniach o udzielenie zamówienia publicznego dotyczących zakupu aparatury, sprzętu oraz urządzeń ze szczególnym uwzględnieniem aparatury medycznej,
  • prowadzenie rozeznania rynku oraz szacowania wartości zamówienia dla wniosków wszczęcia dotyczących aparatury, sprzętu oraz urządzeń medycznych i laboratoryjnych,
  • prowadzenie zleceń i umów dotyczących aparatury, sprzętu oraz urządzeń zgodnie z regulacjami wewnętrznymi uczelni w tym nadzór i kontrola merytoryczna nad prawidłowym przebiegiem umowy dostawy realizowanej na podstawie zatwierdzonego z poziomu działu kompetencyjnego wniosku wszczęcia postepowania,
  • dokonywanie odbiorów technicznych aparatury i rozliczanie umów dotyczących aparatury,
  • sprawowanie nadzoru nad realizacją serwisu aparatury, sprzętu oraz urządzeń zgodnie z podpisanymi umowami naprawy, konserwacji lub przeglądu,
  • gospodarka aparaturą medyczną, naukowo-badawczą, diagnostyczno-leczniczą i laboratoryjną oraz dydaktyczną, częściami i podzespołami do nich, na rzecz jednostek organizacyjnych Uczelni w tym wystawianie orzeczeń technicznych dotyczących przydatności do użytkowania.

Wymagania kwalifikacyjne:

  • wykształcenie wyższe,
  • minimum 3 lata doświadczenia zawodowego,
  • znajomość rynku producentów i dostawców aparatury medycznej i laboratoryjnej,
  • znajomość zasad gospodarki aparaturą i urządzeniami technicznymi w tym w szczególności zakupów inwestycyjnych, eksploatacji i likwidacji aparatury i urządzeń w jednostce sektora finansów publicznych,
  • znajomość i stosowanie ustawy Prawo Zamówień Publicznych i innych aktów prawnych na poziomie adekwatnym do wyspecyfikowanych wyżej wymagań,
  • wysokie umiejętności interpersonalne, samodzielność, komunikatywność, odpowiedzialność, dyspozycyjność.

Mile widziane:

  • doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji do planowanych zamówień publicznych dotyczących aparatury, sprzętu oraz urządzeń, w tym opisów wymaganych parametrów technicznych przedmiotu zamówienia i warunków technicznych do specyfikacji,
  • doświadczenie w przygotowaniu ekspertyzy aparatury i urządzeń analiz techniczno-ekonomicznych oraz dostępnych rozwiązań na rynku w ramach opracowywania planów zakupów aparatury i wyposażenia,
  • znajomość aplikacji użytkowych w tym finansowo-księgowe związane z dokumentacją i ewidencją zakupionych środków trwałych
  • znajomość systemu POLON.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze na prestiżowej warszawskiej uczelni medycznej,
  • ruchomy czas pracy
  • dostęp do nowoczesnego centrum sportowo-rehabilitacyjnego
  • dofinansowanie do wakacji oraz zajęć sportowo-rekreacyjnych dla Ciebie i Twoich dzieci
  • systemy premiowe i trzynastą pensję
Prosimy o zapoznanie się z zasadami rekrutacji, które są udostępnione na stronie internetowej: https://www.wum.edu.pl/sites/www.wum.edu.pl/files/informacje/inne/polityka_rekrutacji_pracownikow_wum.pdf

Kandydat składający ofertę, akceptuje warunki rekrutacji określone w w/wym. regulaminie.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami, a nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Poznaj

Warszawski Uniwersytet Medyczny jest nowoczesnym ośrodkiem akademickim z ponad dwustuletnią historią. Swoją niekwestionowaną pozycję lidera na mapie edukacyjnej Polski zawdzięcza z jednej strony wierności najlepszym tradycjom uniwersyteckim, z drugiej zaś dynamicznemu rozwojowi.