Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Młodszy specjalista ds. eksportu

Schumacher Packaging Sp. z o.o. Oddział Wrocław

Wrocław

3 dni temu

Firma Schumacher Packaging jest jednym z największych europejskich producentów opakowań z tektury litej i falistej. Aktualnie do naszego zakładu w Krępicach pod Wrocławiem poszukujemy osoby, która dołączy do działu obsługi klienta na stanowisku:

(miejsce pracy: Wrocław)
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie /umowa o pracę
  • atmosferę firmy rodzinnej, bezpieczne i przyjazne środowisko pracy
  • szkolenia i kursy językowe
  • upominki jubileuszowe i okazjonalne
  • świąteczne bony pieniężne, paczki dla dzieci
  • kartę Multisport i bilety do kina
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i prywatnej opieki medycznej
Główne zadania:
  • obsługa istniejącej bazy klientów
  • przygotowanie oferty według zapytania klienta z uwzględnieniem jego wymogów i możliwości firmy
  • kontakt z klientem, korespondencja mailowa i telefoniczna
  • opracowanie reklamacji
  • kontrola stanów magazynowych i bieżące wyjaśnianie zalegających na magazynie opakowań
Oczekujemy:
  • bardzo dobrej znajomości j. niemieckiego
  • wykształcenia minimum średniego
  • komunikatywności, łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • doskonałej organizacji pracy, samodzielności w działaniu
Mile widziane:
  • doświadczenie w branży opakowań
  • znajomość j. angielskiego

Aplikacje (CV i list motywacyjny) z nazwą stanowiska w tytule maila prosimy przesłać za pomocą przycisku aplikowania.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta

Specjalista ds. Obsługi Klienta to osoba odpowiedzialna za zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta w wybranej dziedzinie, np.: księgowości, usługach It, prawie lub w finansach. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów, prezentowanie produktów i usług firmy, udzielanie informacji i rozwiązywanie problemów, analiza potrzeb i oczekiwań ...
Specjalista ds. Obsługi Klienta Praca Specjalista ds. Obsługi Klienta

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Schumacher Packaging Sp. z o.o. Oddział Wrocław.

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (773)
Wałbrzych (52)
Legnica (91)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (162)
Toruń (106)
Lubelskie:
Lublin (198)
Chełm (33)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (810)
Tarnów (52)
Nowy Sącz (41)
Mazowieckie:
Warszawa (1815)
Radom (148)
Płock (43)
Opolskie:
Opole (162)
Nysa (61)