Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Młodszy Specjalista w Wydziale Planowania i Płac w Biurze Spraw Pracowniczych

Centrala NFZ

Warszawa

14 dni temu

Młodszy Specjalista w Wydziale Planowania i Płac
w Biurze Spraw Pracowniczych

Numer ogłoszenia: BSP/20/206
Miejsce pracy: Warszawa

Termin składania ofert 22.10.2020 r.

Szczegóły oferty

GŁÓWNE ZADANIA:
  • współpraca z wybraną instytucją finansową przy wdrożeniu i obsłudze Pracowniczych Planów Kapitałowych;
  • prowadzenie dokumentacji związanej z Pracowniczymi Planami Kapitałowymi, w szczególności:
    • nadzór nad poprawnością obiegu dokumentów,
    • przyjmowanie deklaracji,
    • współpraca z wydziałem właściwym do spraw osobowych w zakresie procesu rejestracji
    • pracowników w systemie kadrowym;
  • weryfikowanie rozliczeń finansowych związanych z Pracowniczymi Planami Kapitałowymi.
WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:

  • Wykształcenie: wyższe lub średnie
  • Lata pracy zawodowej:
    • minimum rok- w przypadku posiadania wykształcenia wyższego,
    • minimum 4 lata w przypadku posiadania wykształcenia średniego.

Wymagania dodatkowe:

  • praktyczna znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office, w szczególności: Excel i Word;
  • umiejętność tworzenia zestawień i analiz;
  • bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu wynagrodzeń i ubezpieczeń;
  • znajomość zasad funkcjonowania Pracowniczych Planów Kapitałowych;
  • znajomość zasad funkcjonowania organizacji oraz celów i zadań NFZ określonych w ustawie z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (Dz. U. z 2020 r. poz. 1398 ze zm.);
  • ukończone szkolenia / kursy w zakresie Pracowniczych Planów Kapitałowych;
  • umiejętność organizacji pracy własnej;
  • wysoka kultura osobista;
  • samodzielność i skrupulatność w działaniu oraz dobra organizacja pracy;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • podpisany kwestionariusz osobowy,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kopie dokumentów potwierdzających lata pracy zawodowej z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenie lub prowadzenia działalności gospodarczej,
  • kopie innych dokumentów zgodnie z wymaganiami stanowiskowymi,
  • podpisane oświadczenia i zgody (zwracamy szczególną uwagę na poprawne wypełnienie dokumentów).

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo złożyć dokumenty lub szukasz dodatkowych informacji dotyczących procesu rekrutacji i technik naboru, skorzystaj z naszego poradnika. Znajdziesz tam również klauzulę informacyjną oraz wzory wymaganych zgód, które ułatwią Ci aplikowanie.

ZAPRASZAMY

W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy dla Ciebie dostępni pod adresem e-mail: rekrutacja@nfz.gov.pl.

Poznaj