Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik administracyjno-biurowy

Polbet S.A.

Wrocław

94 dni temu

Jesteśmy firmą działająca na rynku budownictwa od 1994 roku. Wykonujemy w generalnym wykonawstwie kompleksowe roboty ogólnobudowlane inwestycyjne i remontowe oraz roboty specjalistyczne w branży hydroizolacyjnej, posadzkarskiej, napraw konstrukcji.

Zatrudnimy od zaraz osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

Zatrudnimy od zaraz osobę z Wrocławia lub z najbliższych okolic do prowadzenia biura we Wrocławiu (branża budowlana).

Wymagania:
  • najchętniej widziane osoby po technikum lub liceum budowlanym,
  • znajomość CAD i kosztorysowania będzie dodatkowym atutem.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj

Polbet S.A.

POLBET S.A. jest firmą działająca na rynku budownictwa przemysłowego od 1994 roku. Współpracujemy z największymi światowymi dostawcami materiałów budowlanych oferując wykonawstwo specjalistycznych robót oartych na nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Administracyjnych

Specjalista ds. administracyjnych to osoba odpowiedzialna za dobre funkcjonowanie administracji w firmie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: realizacja wyznaczonych zadań administracyjnych, przygotowywanie okresowych statystyk, raportów, zestawień, sporządzanie dokumentów finansowych dla księgowości zgodnie z procedurami, prowadzenie baz danych pracowników, dbałość o wysoką jakość i ...
Specjalista ds. Administracyjnych Praca Specjalista ds. Administracyjnych

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

Dodatkowe informacje

- Wymagane pola

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (663)
Wałbrzych (47)
Legnica (59)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (152)
Toruń (92)
Lubelskie:
Lublin (111)
Chełm (23)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (768)
Tarnów (42)
Nowy Sącz (31)
Mazowieckie:
Warszawa (1717)
Radom (71)
Płock (39)
Opolskie:
Opole (110)
Nysa (23)