Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik biurowy / Specjalista ds. zakupów

Firma GES Exhibition Sp. z o. o.

Kraków

304 dni temu

Ogłoszenie numer: 1776172, z dnia 2017-09-14

Jesteśmy firmą działającą od 15 lat na rynku krajowym i zagranicznym w zakresach:
 - produkcja i montaż stoisk targowych
 - produkcja i montaż elementów wyposażenia wnętrz
 - montaż eventów.
Nasze biuro znajduje się w Krakowie, a zakład stolarski w Tarnowskich Górach. Do naszego 30 osobowego – teamu poszukujemy obecnie osoby na stanowisko pracownik biurowy / specjalisty ds. zakupów

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • Sporządzanie zamówień oraz nadzorowanie ich realizacji
  • Koordynacja dostaw
  • Pozyskiwania nowych dostawców
  • Wprowadzanie faktur zakupu do systemu
  • Koordynacja reklamacji oraz zwrotu towaru
  • Rozliczanie projektów

Wymagania

  • Biegła znajomość j. niemieckiego (min. B2)
  • Doświadczenie w obszarze zakupów, min. 1 rok
  • Komunikatywność i zaangażowanie w powierzone zadania
  • Zdolności negocjacyjne
  • Dobra organizacja, umiejętność analitycznego myślenia
  • Bardzo dobrą znajomość pakietu Office, w szczególności programu Excel

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Duża swoboda oraz samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30-17.00 (przerwa na lunch)

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Zakupów

Specjalista ds. Zakupów to osoba odpowiedzialna za nadzór, organizację i funkcjonowanie działu zakupów, wszystko po to, aby osiągnąć maksymalną sprzedaż w podległej grupie asortymentowej. Do obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: negocjowanie cen komponentów oraz warunków dostaw, dokonywanie zakupów zgodnie z istniejącymi potrzebami, poszukiwanie nowych dostawców w ...
Specjalista ds. Zakupów Praca Specjalista ds. Zakupów

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (749)
Wałbrzych (50)
Legnica (59)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (152)
Toruń (86)
Lubelskie:
Lublin (115)
Chełm (18)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (788)
Tarnów (41)
Nowy Sącz (33)
Mazowieckie:
Warszawa (1602)
Radom (59)
Płock (37)
Opolskie:
Opole (100)
Nysa (18)