Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik działu usług

JUAN - E. Szałańska Spółka Jawna

Warszawa

28 dni temu

Ogłoszenie numer: 2673709, z dnia 2019-09-17

Jesteśmy firmą z ponad 25 letnim doświadczeniem w branży stolarskiej. Posiadamy nowoczesne zakłady produkcyjne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów stale poszerzamy ofertę o nowe wzory, usługi i wyroby również niestandardowe. Mając na uwadze jak najlepszą obsługę Klienta inwestujemy w rozwój i informatyzację naszej firmy.

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Jeżeli:

  • uśmiech to Twój klucz do budowania relacji;
  • jesteś przedsiębiorczy i bierzesz odpowiedzialność za to co robisz;
  • lubisz działać zespołowo;
  • chętnie dzielisz się wiedzą i zdobywasz nowe doświadczenia;
  • jesteś nastawiony na działanie, szukasz coraz lepszych rozwiązań.

Będziesz odpowiedzialny za:

  • profesjonalną i kompleksową obsługę naszych klientów;
  • indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta;
  • przyjmowanie zleceń i nadzór nad ich realizacją

Wymagania

  • znajomość rysunku technicznego;
  • znajomość branży meblowej:
    • materiały stosowane do produkcji mebli
    • akcesoria meblowe

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie (umowa o pracę) i terminowe wynagrodzenia;
  • szkolenie branżowe;
  • dobrą atmosferę.