Pracownik Działu Zamówień Publicznych i Umów
Szpital Miejski Specjalistyczny im.Gabriela Narutowicza
Kraków
39 dni temu

Ogłoszenie numer: 4548963, z dnia 2021-05-13

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

Nabór na Pracownika do Działu Zamówień Publicznych i Umów:

  • umowa o pracę
  • pełny etat
Zakres obowiązków:
  • samodzielne przygotowanie i udział w prowadzeniu postępowań o udzielenie zamówień publicznych zgodnie z ustawą prawo zamówień publicznych, w szczególności: sporządzanie specyfikacji warunków zamówienia, projektów umów oraz konsultacje w kwestiach prawidłowości przygotowanych opisów przedmiotów zamówienia z osobami odpowiedzialnymi merytorycznie,
  • przygotowanie ogłoszeń i ich publikacja,
  • prowadzenie korespondencji z Wykonawcami,
  • udział w pracach komisji przetargowej,
  • udział w tworzeniu planu postępowań o udzielenie zamówień publicznych,
  • opracowywanie i aktualizowanie wewnętrznych rejestrów i baz związanych z zamówieniami publicznymi.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane prawnicze/administracyjne/ekonomiczne,
  • minimum 2 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość Microsoft Office, w szczególności Word i Excel,
  • praktyczna znajomość ustawy prawo zamówień publicznych oraz przepisów wykonawczych,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • mile widziana znajomość zagadnień związanych z funkcjonowaniem podmiotów leczniczych.