Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik Punktu Obsługi Klienta

Bricoman Polska Sp. z o.o.

Szczecin

9 dni temu

Bricoman Polska to obecnie sieć 9 sklepów - składów budowlano - remontowych.
Nasze sklepy tworzymy z myślą o wszystkich,

którzy budują, remontują oraz wykańczają swoje domy i mieszkania.
Obecnie w Polsce zatrudniamy ponad 750 Pracowników w sklepach i centrali.
Do naszego sklepu w Szczecinie (Białowieska 1) poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin, Białowieska 1

pół etatu

PRACUJĄC U NAS MOŻESZ LICZYĆ NA:
  • Przyjazną atmosferę
  • Możliwość rozwoju
  • Stabilność zatrudnienia
A TAKŻE:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie/umowa o staż-elastyczny czas pracy
  • Opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe.
  • Stabilność zatrudnienia.
  • Możliwość rozwoju poprzez szkolenia.
  • Dofinansowanie karty Multisport.
ZADANIA:
  • Obsługa spraw związanych z reklamacjami (przyjmowanie, przetwarzanie, wysyłka).
  • Obsługa zamówień internetowych (przyjmowanie, przetwarzanie, umawianie transportów).
  • Obsługa Klientów na terenie sklepu (transporty, odbiory towarów w późniejszym terminie).
  • Bieżąca administracja biurowa - segregacja, przetwarzanie, oraz archiwizowanie dokumentów.
  • Obsługa klientów na odległość (odpowiedzi na maile, wspieranie sprzedaży).
WYMAGANIA:
  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziani studenci).
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dobra obsługa komputera oraz pakietu Office.
  • Otwartość na klienta
  • Mile widziana znajomość języka obcego (angielskiego lub niemieckiego).

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj

Wyrażam zgodę* na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez Bricoman Polska Spółka z o.o. przez okres najbliższych 9 miesięcy.
Wrażam zgodę* na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz załączonych do niego dokumentach - wymagane jeśli przekazane dane obejmują szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO.

*- Zaznacz krzyżykiem właściwe pole wyboru

Poznaj

Bricoman Polska jest siecią sklepów remontowo-budowlanych

Poznaj stanowisko: Pracownik Działu Obsługi Klienta

Pracownik Działu Obsługi Klienta (Market) to osoba, która jest odpowiedzialna za zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta w danym sektorze sklepu wielobranżowego, a także do obowiązków pracownika tego należy też: dbałość o dobre relacje z klientami, realizacja planów sprzedaży, monitorowanie płatności obsługiwanych klientów, rozpatrywanie reklamacji, kontrola dokumentacji magazynowej, udział w ...
Pracownik Działu Obsługi Klienta Praca Pracownik Działu Obsługi Klienta

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (755)
Wałbrzych (61)
Legnica (121)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (270)
Toruń (158)
Lubelskie:
Lublin (256)
Chełm (55)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (801)
Tarnów (74)
Nowy Sącz (90)
Mazowieckie:
Warszawa (2168)
Radom (189)
Płock (80)
Opolskie:
Opole (241)
Nysa (84)