Referent ds. sportu samochodowego (k/m)

POLSKI ZWIĄZEK MOTOROWY

Warszawa

6 dni temu

Ogłoszenie numer: 3231548, z dnia 2020-03-25

Polski Związek Motorowy (PZM) jest związkiem stowarzyszeń, zrzeszającym członków sympatyków motoryzacji w kilkuset automobilklubach i klubach sportowych.

Naszym celem jest rozwój sportu motorowego: samochodowego, motocyklowego, żużlowego oraz kartingowego.

Zajmujemy się również promowaniem wiedzy i kultury motoryzacyjnej, prowadzimy działania na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego, wspieramy turystykę motorową i caravaningową, a także zajmujemy się pojazdami zabytkowymi.

Obecnie do naszego zespołu w Biurze Zarządu Głównego w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Prowadzenie spraw Biura Sportu i Turystyki PZM (BST PZM), w tym w szczególności:
    • kompleksowa obsługa zawodników i sędziów sportu samochodowego;
    • administrowanie licencjami sportu samochodowego;
    • uzyskiwanie homologacji oraz innych dokumentów technicznych związanych z samochodami sportowymi;
    • prowadzenie sekretariatu Głównej Komisji Sportu Samochodowego;
    • prowadzenie korespondencji BST PZM.
  • Realizowanie innych zadań zleconych przez przełożonych.

Wymagania

  • zainteresowanie sportem motorowym oraz znajomości podstawowych zagadnień związanych z tym sportem,
  • wykształcenie wyższe,
  • bardzo dobra znajomość pakietu biurowego Microsoft Office,
  • znajomość języka angielskiego, (znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem),
  • rzetelność, sumienność i dokładność,
  • zaangażowane w wykonywaną pracę,
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość podstawowych zagadnień technicznych związanych z budową i eksploatacją samochodów będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • bardzo ciekawą pracę związaną ze sportem motorowym,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • wynagrodzenie: 3 300 – 3 500 zł brutto,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Zgłoszenia zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać klikając przycisk Aplikuj teraz.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

W związku z koniecznością przetwarzania danych osobowych informujemy, że:

  • Administratorem danych osobowych przesłanych w wyniku odpowiedzi na niniejsze ogłoszenie rekrutacyjne jest Polski Związek Motorowy (PZM) z siedzibą w Warszawie (02-518) przy ul. Kazimierzowskiej 66.
  • Dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie dobrowolnej zgody, którą kandydaci wyrażają, wysyłając nam swoje zgłoszenia rekrutacyjne.Podanie dobrowolnych danych nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
  • Dane osobowe zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji.
  • Prawa przysługujące osobie, której dane dotyczą to:
    • żądanie dostępu do danych osobowych, ich sprostowania oraz otrzymania kopii tych danych, jak również otrzymania pełnej informacji o ich przetwarzaniu;
    • żądanie usunięcia danych osobowych lub ograniczenia ich przetwarzania wyłącznie do ich przechowywania, a także wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania;
    • żądanie przenoszenia danych, w tym otrzymania podanych danych w postaci pliku komputerowego w powszechnie używanym formacie lub przesłania tego pliku innemu administratorowi;
    • wniesienie skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, na przetwarzanie danych osobowych przez PZM.
  • 7. Wszelkie wnioski, pytania i żądania związane z tym przetwarzaniem można kierować do inspektora ochrony danych PZM na adres e-mail: iod@pzm.pl.

Poznaj

Polski Związek Motorowy (PZM) jest związkiem sportowym, zrzeszającym członków sympatyków motoryzacji w kilkuset automobilklubach i klubach sportowych. Naszym celem jest rozwój sportu motorowego: samochodowego, motocyklowego, żużlowego oraz kartingowego. Zajmujemy się również promowaniem wiedzy i kultury motoryzacyjnej, prowadzimy działania na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego, wspieramy turystykę motorową i caravaningową, a także zajmujemy się pojazdami zabytkowymi.