Specjalista ds. Administracyjno - Biurowych

BSK RETURN S.A.

Wrocław

6 dni temu

Ogłoszenie numer: 3368182, z dnia 2020-06-27

Firma z branży stalowo - złomowej, posiadająca swoje punkty na terenie kraju, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • archiwizowanie oraz wprowadzanie korespondencji do systemu oraz dokumentacji handlowej
  • realizowanie wysyłki dokumentów do klientów zgodnie z bieżącymi zleceniami
  • obsługa komputerowego programu handlowego
  • obrót dokumentacją magazynową
  • fakturowanie sprzedaży oraz dostaw towaru
  • obsługa klientów detalicznych
  • telefoniczna i e-mailowa obsługa klientów
  • regularne raportowanie wyników pracy zgodnie z przyjętymi standardami Spółki

Wymagania

  • wymagany staż zawodowy na przedmiotowym oraz podobnym stanowisku min. 3 lata
  • płynnej wiedzy w poruszaniu się w środowisku fakturowania oraz obsługi dokumentacji magazynowej
  • wykształcenia minimum średniego
  • bardzo dobrej obsługi komputera
  • sumienności, precyzji
  • umiejętności organizacji pracy własnej
  • doświadczenie w pracy administracyjnej w obszarze obrotu złomem będzie dodatkowym atutem
  • czynne prawo jazdy kategorii „B

Oferujemy

  • pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • motywacyjny system wynagradzania
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń
  • niezbędne narzędzia pracy

Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych – CV za pomocą przycisku „Aplikuj”

Informujemy, że:

  • Administratorem Pana / Pani danych osobowych jest BSK Return S.A. z siedzibą w Zawierciu ul. Towarowa 22 42-400 Zawiercie
  • Inspektor Ochrony Danych Osobowych: e-mail: iodo@bskreturn.com.pl
  • Pana / Pani dane przetwarzane będą w celu rekrutacji na stanowisko określone w ogłoszeniu o pracę - art.6 ust. 1 lit. a RODO (UE).
  • Podanie przez Pana / Panią danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do procesu rekrutacji.
  • Podane dane osobowe przetwarzane będą w formie papierowej i elektronicznej.
  • Pana / Pani dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do zakończenia procesu rekrutacji.
  • Pana / Pani dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany, w tym do profilowania.
  • Przysługuje Panu/Pani prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych
    w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgodę można cofnąć przesyłając informację na adres mailowy: rekrutacje@bskreturn.com.pl
  • Przysługuje Panu / Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu.
  • Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo wnieść skargę do organu nadzorczego zgodnie z art. 77 RODO.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

  • Niniejszym świadomie i dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb procesu rekrutacji na dane stanowisko przez BSK Return S.A. zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/ 46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych).
  • Zostałam/ Zostałem poinformowany/a o sposobie i celu przetwarzania danych osobowych, o przysługującym mi prawie dostępu do treści ww. danych i prawie ich poprawiania, a także prawie żądania usunięcia danych osobowych z bazy danych, albo wstrzymania lub zaprzestania ich przetwarzania”.

Poznaj

Firma BSK Return pojawiła się na rynku Polskim w roku 1992. Spółka prowadzi działalność w branży hutniczo - złomowej. Firma skupuje, przerabia odpady w postaci złomu, przekazując je do hut jako surowiec do produkcji stali.
Firma BSK RETURN S.A. jest akcjonariuszem i udziałowcem w firmach z branży hutniczej, jak poniżej:
- "Ferrum" S.A. w Katowicach - Producent rur stalowych, cystern, pojemników i zbiorników metalowych, obróbka metali i nakładanie powłok na rury stalowe, produkcja konstrukcji metalowych i ich części.
- Huta Zabrze S.A. w Zabrzu - Producent maszyn, urządzeń, oraz części zamiennych do różnych branż, produkcja urządzeń dźwigowo - transportowych, pieców przemysłowych, konstrukcji stalowych, produkcja odlewów staliwnych, żeliwnych.

- RBS - Stal" spółka z o.o. w Krakowie - producent stali prefabrykowanej do zbrojenia betonów.
Firmy przerabiające złom w których firma BSK Return S.A. jest udziałowcem:
- "Wtórmet"- Recycling" spółka z o.o.
- "Wtórmet" spółka z o.o.

Specjalista ds. administracyjnych to osoba odpowiedzialna za dobre funkcjonowanie administracji w firmie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: realizacja wyznaczonych zadań administracyjnych, przygotowywanie okresowych statystyk, raportów, zestawień, sporządzanie dokumentów finansowych dla księgowości zgodnie z procedurami, prowadzenie baz danych pracowników, dbałość o wysoką jakość i ...
Praca Specjalista ds. Administracyjnych