Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Specjalista ds. administracyjnych na budowie
Grupa ERBUD
Poznań
specjalista (mid)
44 dni temu

Grupa ERBUD istnieje od ponad 30 LAT.

Jesteśmy CZWARTĄ NAJWIĘKSZĄ grupą budowlaną w Polsce.

Jesteśmy notowani na GIEŁDZIE PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH i wchodzimy w skład indeksu WIG Budownictwo.

Specjalizujemy się w budownictwie KUBATUROWYM, INŻYNIERYJNYM, DROGOWYM, OZE oraz SERWISIE dla przemysłu i energetyki.

Realizujemy ok. 100 PROJEKTÓW rocznie. Większość projektów realizujemy na rynku POLSKIM, NIEMIECKIM oraz w BELGII.

W ramach Grupy ERBUD zatrudniamy już niemal 3000 OSÓB.

Bezpieczeństwo pracy to nasz najwyższy priorytet, dlatego jesteśmy sygnatariuszem PBB (Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie).

Chcesz się rozwijać w swoim fachu? Świetnie, właśnie Ciebie szukamy!
Dołącz do ERBUD S.A., spółki budującej obiekty kubaturowe na terenie Polski i Niemiec.
Pracuj z nami jako

Miejsce pracy: Poznań
Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie dzienników korespondencyjnych oraz przyjmowanie i wysyłanie poczty;
  • Pomoc w koordynacji bieżących spraw administracyjnych biura budowy;
  • Zakup materiałów administracyjno-biurowych niezbędnych do funkcjonowania pracy na budowie;
  • Weryfikowanie faktur zgodnie z wytycznymi;
  • Sortowanie, porządkowanie oraz archiwizacja dokumentów;
  • Pomoc przy przygotowaniu zestawień, raportów wymaganych przez przełożonego.
Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe – mile widziane z zakresu budownictwa, ale nie jest to warunek konieczny;
  • Doświadczenie w pracy administracyjnej;
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • Bardzo dobra znajomość programów MS Office (MS Excel w szczególności);
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • Nastawienie na współpracę i sprawną komunikację w zespole;
  • Otwartość na nowe zadania, ludzi;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
Oferujemy:
  • opiekę medyczną
  • naukę języków obcych
  • dofinansowanie do pakietów sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
Prosimy o dołączanie do aplikacji klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych widocznej po kliknięciu przycisku APLIKUJ.

Poznaj

Grupa ERBUD

Dlaczego warto?

Grupa Erbud jest jedną z pięciu największych grup budowlanych na polskim rynku. Erbud posiada doświadczoną, wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynierów i specjalistów. Od 2007 r. Grupa działa na rynku polskim oraz na rynkach innych krajów Unii Europejskiej. Rocznie realizuje projekty o wartości ok. 2 mld zł. Do najbardziej prestiżowych inwestycji powstałych w ostatnim czasie należą: Hala Koszyki, Galeria Młociny w Warszawie, Centrum Medycyny Inwazyjnej Akademii Medycznej w Gdańsku czy Szpital Przylądek Nadziei we Wrocławiu. ERBUD – ODPOWIEDZIALNY, INNOWACYJNY I BEZPIECZNY PARTNER

Proces rekrutacji

Krok Przesłanie CV
Krok Analiza CV
Krok Krótka rozmowa telefoniczna
Krok Rozmowa rekrutacyjna
Krok Decyzja o zatrudnieniu