Specjalista ds. BHP

MAJOREL POLSKA

Kraków

2 dni temu

Work place: Kraków
Ogólny cel stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie w naszych biurach zlokalizowanych
w Krakowie oraz we Wrocławiu warunków pracy zgodnych z obowiązującymi przepisami BHP i ppoż.
oraz promowanie bezpiecznych zachowań i praktyk zawodowych w miejscu pracy. Rola ta wiąże się z
wyjazdami służbowymi (minimum dwa razy w miesiącu).

Obowiązki
  • Realizacja szkoleń wstępnych i okresowych BHP dla pracowników
  • Szkolenie kadry kierowniczej w zakresie BHP
  • Kontrola warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP i PPOŻ
  • Sporządzanie oceny ryzyka zawodowego
  • Organizacja i udział w pracach Komisji BHP
  • Prowadzenie wymaganej prawem dokumentacji
  • Analizowanie przyczyn wypadków przy pracy, w drodze do pracy i z pracy
  • Przeprowadzanie audytów BHP w lokalizacjach
  • Wspieranie kierownictwa we wdrażaniu dobrych praktyk BHP
  • Wykonywanie raportów i analiz
  • Aktywny udział w kontrolach PIP oraz reprezentowanie pracodawcy przed organami kontroli BHP
  • Inicjowanie i aktywny udział w działaniach z zakresu zdrowia, bezpieczeństwa oraz wellbeing pracowników
Wymagania oraz kwalifikacje
  • WARUNEK KONIECZNY: wyższe wykształcenie o kierunku lub specjalności w zakresie BHP lub
  • Ukończone studia podyplomowe w tym zakresie oraz co najmniej roczny staż pracy w służbie BHP
  • Język angielski na poziomie średnio-zaawansowanym w mowie i piśmie
  • Znajomość i umiejętność stosowania w praktyce przepisów BHP i kodeksu pracy
  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu BHP w j. angielskim
  • Rzetelność i odpowiedzialność w realizacji zadań
  • Samodzielność i konsekwencja w działaniu
Oferujemy
  • Pracę w wielokulturowym środowisku i nowoczesnym biurze z dostępem do bezpłatnych przekąsek i napojów
  • Roczny system premiowania
  • Opłacane przez pracodawcę ubezpieczenie na życie
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Program kafeteryjny z szeroką gamą świadczeń pracowniczych (w tym Multisport)

If you’re #driventogofurther, we want to hear from you today!

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. BHP
Specjalista ds. BHP zajmuje się szkoleniem pracowników w zakresie przepisów dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy w firmie. Zapoznaje personel z istniejącymi regulaminami i zasadami wykonywania zawodowych obowiązków, a następnie kontroluje ich przestrzeganie w miejscu pracy. Ocenia ryzyko wypadków na danym stanowisku i na tej podstawie tworzy instrukcje postępowania, które będą minimalizować ryzyko ich wystąpienia. ...
Praca Specjalista ds. BHP