Specjalista ds.dokumentacji transportowej z j. rosyjskim

Vesta Polska sp. z o.o.

Błonie pod Warszawą

22 dni temu

VESTA POLSKA Sp. z o.o. to jeden z największych przewoźników w rejonie Mazowsza. Spółka specjalizuje się w transporcie ładunków przestrzennych, a swoją stabilną pozycję rynkową zawdzięcza elastycznemu podejściu kompleksowej obsłudze klienta.

Zwiększamy zasięg swoich działań dlatego poszukujemy ludzi, który wyznają takie same wartości jak my!

Miejsce pracy: Błonie pod Warszawą

Zadania:

  • Wystawianie faktur do Urzędu Celnego,
  • Uzupełnienia danych klienckich w systemie firmy,
  • Zgłaszanie  informacji dotyczących wyjazdów aut,
  • Wysyłanie CMR do klienta.
  • Podczepianie kopi listów przewozowych do zleceń w systemie
  • Archiwizowanie dokumentów
  • Inne obowiązki wyznaczane przez Kierownika Działu

Wymagania:

  • Biegła znajomość j.rosyjskiego
  • Obsługa komputera, pakietu MS  Office, poczty elektronicznej
  • Systematyczność i umiejętność dobrej organizacji pracy
  • Punktualność
  • Komunikatywność

Oferujemy:

  • Pełne przeszkolenie
  • Wynagrodzenie 2300-2500zł netto
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 08.00-16.00
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Dodatkowe benefity pozapłacowe (Prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie, dofinansowanie do karty Multisport)
  • Zgrany zespół  oraz imprezy integracyjne

Klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz TUTAJ
Specjalista ds. administracyjnych to osoba odpowiedzialna za dobre funkcjonowanie administracji w firmie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: realizacja wyznaczonych zadań administracyjnych, przygotowywanie okresowych statystyk, raportów, zestawień, sporządzanie dokumentów finansowych dla księgowości zgodnie z procedurami, prowadzenie baz danych pracowników, dbałość o wysoką jakość i ...
Praca Specjalista ds. Administracyjnych