Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Gwarancji

Interhandler Sp. z o.o.

Toruń

13 dni temu

INTERHANDLER Sp. z o.o. jest  wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem maszyn JCB na rynek polski. Oferuje maszyny budowlane, maszyny do przewozu materiałów i transportu wewnętrznego, maszyny rolnicze dystrybuowane za pośrednictwem sieci dealerskiej, kruszarki, przesiewacze, osprzęty, części zamienne oraz usługi serwisowe i profesjonalne doradztwo.

Aktualnie firma poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Toruń

Opis stanowiska:
  • Koordynacja i rozliczanie z JCB dokumentacji gwarancyjnej
  • Weryfikacja zgłoszeń reklamacyjnych pod kątem zgodności z procedurami producenta maszyn JCB
  • Uzupełnianie brakującej dokumentacji dotyczącej zgłoszeń reklamacyjnych
  • Kontrola poprawności sporządzania dokumentacji gwarancyjnej
Wymagania:
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację: w mowie i piśmie
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność i sumienność
Oferujemy:
  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę w doświadczonym zespole
  • Szkolenia w zakresie wiedzy technicznej
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Motywacyjny system wynagradzania
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport

Poznaj stanowisko: Pracownik Działu Reklamacji

Pracownik Działu Reklamacji to osoba, która odpowiedzialna jest za realizację reklamacji klientów. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: rozpatrywanie reklamacji klientów, przygotowywanie pisemnych odpowiedzi na reklamacje klientów, współtworzenie umów z dostawcami w części dotyczącej reklamacji, przestrzeganie przyjętych norm jakościowych i ilościowych, ...
Pracownik Działu Reklamacji Praca Pracownik Działu Reklamacji

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (711)
Wałbrzych (47)
Legnica (69)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (148)
Toruń (76)
Lubelskie:
Lublin (114)
Chełm (17)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (893)
Tarnów (32)
Nowy Sącz (39)
Mazowieckie:
Warszawa (1823)
Radom (62)
Płock (34)
Opolskie:
Opole (115)
Nysa (21)