Specjalista ds. kadr i płac

MOTOKARIERA S.C.

Warszawa

40 dni temu

Dla naszego Klienta - dealera samochodów z Warszawy, w związku z rozwojem firmy, MotoKariera poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

 Opis stanowiska:

  • Prowadzenie dokumentacji i rozliczeń,
  • Kontrola prawidłowego naliczania wynagrodzeń,
  • Prowadzenie dokumentacji kadrowej pracowników,
  • Dbałość o organizację szkoleń BHP oraz kierowanie pracowników na badania lekarskie,
  • Przygotowywanie raportów i statystyk,
  • Merytoryczne wsparcie dla pracowników.

Wymagania stawiane kandydatom przez naszego Klienta to:

  • Doświadczenie zawodowe zdobyte na analogicznym stanowisku,
  • Praktyczna znajomość aktualnie obowiązujących przepisów,
  • Otwartość, komunikatywność,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Zaangażowanie w powierzane zadania,
  • Doświadczenie w pracy z systemami informatycznymi np.Comarch Optima,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

Firma oferuje:,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, umowę o pracę,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Pakiet socjalny,
  • Szkolenia.
Kadrowa – osoba, która zajmuje się: kompleksową obsługą kadrowo-płacową pracowników w zakresie umów o pracę tymczasową, umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych, prowadzeniem dokumentacji personalnej oraz rozliczaniem kadrowych (urlopy, zwolnienia lekarskie, itp.), sporządzaniem dokumentacji związanej z przebiegiem zatrudnienia, naliczaniem wynagrodzeń, realizacja zgłoszeń oraz rozliczeń do ZUS, US, ...
Praca Specjalista ds. Kadr i Płac