Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Kontroli Projektów Unii Europejskiej

FALLWORK Sp zo.o.

Warszawa

251 dni temu

FallWork Sp z o.o.
To jedna z wiodących firm branży agencji pracy i doradztwa personalnego. Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi - w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania - pracy tymczasowej, rekrutacji specjalistycznych na stanowiska wyższego szczebla, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa - Nr ref.: KTRL/OBS/PROJ.UE/9/3
Opis stanowiska:
  • Prowadzenie postępowań administracyjnych i przygotowywanie decyzji administracyjnych w zakresie dochodzenia zwrotu środków, w ramach instrumentów wsparcia realizowanych przez Agencję.
  • Prowadzenie postępowań administracyjnych i przygotowywanie decyzji administracyjnych w zakresie udzielania ulg w spłacie należności.
  • Przygotowywanie zawiadomień o podejrzeniu naruszenia dyscypliny finansów publicznych.
Wymagania:

Konieczne:

  • Wykształcenie wyższe magisterskie (preferowane:  finanse, ekonomia, prawo, administracja).
  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze księgowości/lub realizacji projektów UE lub administracji publicznej.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i swobodnego wyrażania myśli na piśmie.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

Pożądane:

  • Doświadczenie w prowadzeniu postępowań administracyjnych, w tym przygotowywanie decyzji administracyjnych.
  • Umiejętności i doświadczenie w analizie kondycji finansowej przedsiębiorstwa (analiza sprawozdań finansowych).
  • Znajomość ustaw: Kodeks postępowania administracyjnego, Ordynacja podatkowa, o Zasadach prowadzenia polityki rozwoju, wraz z aktami wykonawczymi.
  • Znajomość wytycznych dot. kwalifikowalności wydatków i kontroli w ramach perspektywy finansowej 2007–2013.
Oferujemy:
  • Pracę w centralnej lokalizacji Warszawy.
  • Przyjazne środowisko pracy i konkurencyjne warunki rozwoju zawodowego.
  • Umowę o pracę.

*Oferta pracy tymczasowej

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Administracyjnych

Specjalista ds. administracyjnych to osoba odpowiedzialna za dobre funkcjonowanie administracji w firmie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: realizacja wyznaczonych zadań administracyjnych, przygotowywanie okresowych statystyk, raportów, zestawień, sporządzanie dokumentów finansowych dla księgowości zgodnie z procedurami, prowadzenie baz danych pracowników, dbałość o wysoką jakość i ...
Specjalista ds. Administracyjnych Praca Specjalista ds. Administracyjnych

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (694)
Wałbrzych (48)
Legnica (59)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (169)
Toruń (99)
Lubelskie:
Lublin (115)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (798)
Tarnów (42)
Nowy Sącz (32)
Mazowieckie:
Warszawa (1799)
Radom (73)
Płock (40)
Opolskie:
Opole (112)
Nysa (21)