Specjalista ds. kontrolingu biznesowego

Klient portalu Praca.pl

Warszawa

22 dni temu

Ogłoszenie numer: 3348180, z dnia 2020-06-15

Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • znaczący udział w procesie tworzenia budżetów poszczególnych BU;
  • bieżąca analiza odchyleń budżetowych i wyjaśnianie ich przyczyn z dyrektorami BU;
  • wdrożenie systemu oceny BU poprzez KPI;
  • współpraca/nadzór nad alokacją kosztów w systemach finansowych;
  • wiodąca rola w procesie kontroli wydatków inwestycyjnych;
  • optymalizacja procesów.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub pokrewne;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel);
  • umiejętność pracy w zespole;
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, zaangażowanie w wykonywane obowiązki;
  • dokładność, cierpliwość, skrupulatność i terminowość  w realizacji działań;
  • otwartość na zdobywanie nowych umiejętności i naukę.

Oferujemy

  • pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie i pewnego pracodawcę;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • przyjazną atmosferę pracy;
  • wynagrodzenie zależne od posiadanej wiedzy, doświadczenia i umiejętności;
  • prywatną opiekę medyczną.
Specjalista ds. Controllingu to osoba, która uczestniczy w przygotowaniu budżetu i kontroluje jego realizację. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: uczestnictwo w procesie przygotowania budżetu rocznego, forecastu lub planu wieloletniego, monitorowanie wykonania budżetu, sporządzanie analiz ekonomicznych, ocenianie sytuacji finansowej, współpracuje z innymi działami w zakresie analiz ...
Praca Specjalista ds. Controllingu