Specjalista ds. Logistyki

CEVA Logistics Poland Sp. z o.o.

Poznań

10 dni temu

CEVA Logistics - wiodący Globalny operator logistyczny, dostarczający dedykowane rozwiązania w zakresie logistyki kontraktowej, frachtu lotniczego i morskiego, dystrybucji i zarządzania transportem swoim klientom w przeszło 170 krajach na świecie w związku z rozwojem działalności firmy w Polsce poszukuje najlepszych kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:
  • Obsługa procesów magazynowych w Salonie Sprzedaży
  • Administrowanie procesem relokacji towarów pomiędzy magazynami
  • Przygotowywanie raportów ze stanów magazynowych
  • Monitorowanie Firm Kurierskich
  • Koordynowanie procesu inwentaryzacji

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Znajomość komputera (mile widziana znajomość systemu magazynowego)
  • Dyspozycyjność - praca w systemie równoważnym w godzinach pracy Salonu Sprzedaży
  • Wysoka kultura osobista
  • Poszukujemy osób energicznych, zmotywowanych, lubiących pracę w zespole
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z CEVA w pełnym wymiarze godzin,
  • Stabilną pracę w nowoczesnej i dynamicznej firmie - posiadamy tytuł SOLIDNEGO PRACODAWCY,
  • Realną możliwość rozwoju i awansu,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych, m.in.: pakiet opieki medycznej, ubezpieczenie na życie,
  • Świadczenia z ZFŚS, m.in. dopłatę urlopową, dofinansowanie wypoczynku dzieci, karty świąteczne dla dzieci, karty sportowe,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i wyników w pracy,
  • Możliwość uzyskania dodatkowej premii,
  • Przyjazną atmosferę w pracy,
  • Pracę dla znanych marek: VW, Volvo, Fiat, Philips, Orange, Leroy Merlin, GSK - czekamy na Ciebie!

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o naszej firmie znajdującymi się na stronie
www.praca.cevalogistics.com.pl

Poznaj

Dlaczego warto?

CEVA jest wiodącym globalnym operatorem logistycznym, dostarczającym dedykowane rozwiązania w zakresie logistyki kontraktowej, frachtu lotniczego i morskiego, dystrybucji i zarządzania transportem swoim klientom na wszystkich kontynentach.
Powyżej 40,000 specjalistów jest zaangażowanych w obsługę naszych klientów. Wdrażamy najlepsze praktyki, dzięki czemu dostarczamy JAKOŚĆ i DOSKONAŁOŚĆ. Stale pracujemy nad swoim rozwojem, co przekłada się na rozwój naszej Firmy.

Proces rekrutacji

KrokPrzesłanie aplikacji
KrokRozmowa telefoniczna
KrokSpotkanie rekrutacyjne

Opinie o pracodawcy

Katarzyna Szpałek

L&D Coordinator Poland, Polska ponad 20 lat doświadczenia w CEVA

Mam za sobą ponad 20 lat doświadczenia w CEVA. Praca w Ceva dostarcza mi ciągłych wyzwań, daje mi dużą satysfakcję i motywuje mnie do działania.

Magda Kwiatkowska

Junior Financial Controller Air&Ocean E&CE, Polska 3 lata doświadczenia w CEVA

W firmie Ceva Freight Poland jestem zatrudniona od ponad trzech lat. Praca dała mi ogromną mozliwość rozwoju, zarówno zawodowego jak i osobistego.

Jedną z rzeczy, które bardzo sobie cenię to, że firmę tworzą ludzie- zgrane zespoły, profesjonaliści w swoich dziedzinach.

Ceva stara sie przyciągać oraz kierować na drogę rozwoju swoich najlepszych pracowników. Dzięki temu jesteśmy w stanie połączyć wyjątkową atmosferę jak i najwyższą wydajność.

Peter Püringer

Air & Ocean Manager, Austria 21 lat doświadczenia w CEVA

Pracę w CEVA najbardziej cenię za różnorodność codziennych zadań, świetną pracę zespołową oraz zróżnicowany charakter pracy w globalnym otoczeniu.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Logistyki
Specjalista ds. Logistyki to osoba odpowiedzialna za organizację, planowanie i kontrolę pracy: działu w przedsiębiorstwach produkcyjnych, handlowych lub w firmie logistycznej. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: zapewnienie bezbłędnych działań wszystkich funkcji logistycznych w firmie, koordynowanie pracy magazynu i zaopatrzenia, odpowiedzialność za działania firmy w zakresie importu lub eksportu ...
Praca Specjalista ds. Logistyki