Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. obsługi klienta - Spedytor

CIS Poland Sp. z o.o. Spółka komandytowa

Warszawa (Włochy)

34 dni temu

Ogłoszenie numer: 2980304, z dnia 2020-01-21

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa (Włochy)

Opis stanowiska

  • kontakt z klientami i partnerami krajowymi i zagranicznymi;
  • organizacja procesu transportowego kontenerowego i samochodowego;
  • monitorowanie i nadzór nad procesem transportowym;
  • aktywne poszukiwanie nowych klientów;
  • tworzenie wycen i ofert;
  • stała analiza i optymalizacja kosztów.

Wymagania

  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • znajomość programu SPEED;
  • co najmniej 3 lata doświadczenia na stanowisku spedytora (znajomość rynku przewozów kontenerowych będzie atutem);
  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów;
  • wykształcenie minimum średnie;
  • umiejętność koordynowania wielu zadań.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • pełną wyzwań pracę;
  • możliwość realizacji własnych pomysłów;
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, notebook);
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Poznaj

Specjalista ds. Obsługi Klienta to osoba odpowiedzialna za zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta w wybranej dziedzinie, np.: księgowości, usługach It, prawie lub w finansach. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów, prezentowanie produktów i usług firmy, udzielanie informacji i rozwiązywanie problemów, analiza potrzeb i oczekiwań ...
Praca Specjalista ds. Obsługi Klienta