Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. obsługi klienta

Zakłady Produkcji Spożywczej AMBI

Bytom

74 dni temu

producent i dystrybutor produktów mrożonych

poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Bytom

Zakres obowiązków:
  • obsługa klientów  firmy
  • utrzymywanie kontaktów z obecnymi klientami oraz wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów
  • przyjmowanie zamówień
  • bieżące prowadzenie dokumentacji z działań handlowych, fakturowanie
  • przestrzeganie obowiązujących w firmie zasad polityki cenowej i rabatowej
  • realizacja celów handlowych
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie
  • znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność prowadzenia negocjacji i ofertowania produktu
  • szybkie przyswajanie nowej wiedzy i umiejętności
  • komunikatywność i zdolności interpersonalne
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność organizacji pracy własnej, samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • mile widziana znajomość branży spożywczej
  • prawo jazdy kategorii B
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagradzania
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • dużą samodzielność
  • pakiet potrzebnych szkoleń produktowych
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta

Specjalista ds. Obsługi Klienta to osoba odpowiedzialna za zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta w wybranej dziedzinie, np.: księgowości, usługach It, prawie lub w finansach. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów, prezentowanie produktów i usług firmy, udzielanie informacji i rozwiązywanie problemów, analiza potrzeb i oczekiwań ...
Specjalista ds. Obsługi Klienta Praca Specjalista ds. Obsługi Klienta