Specjalista ds. obsługi studentów anglojęzycznych

Społeczna Akademia Nauk

Warszawa

3 dni temu

Społeczna Akademia Nauk, czołowa niepubliczna uczelnia w Polsce, z wieloletnim doświadczeniem, poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • prowadzenie kompleksowej dokumentacji przebiegu studiów
  • bezpośrednia, telefoniczna i e-mailowa obsługa studentów
  • przygotowywanie egzaminów dyplomowych
  • archiwizacja dokumentów
  • wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • zaangażowanie, samodzielność i odpowiedzialność
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu
  • Miłą atmosferę
  • Możliwość rozwijania kompetencji międzykulturowych
  • Możliwość wyjazdów zagranicznych w ramach programu Erasmus+

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przysyłać klikając w przycisk aplikowania. W tytule prosimy o podanie preferowanej lokalizacji miejsca pracy.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Społeczną Akademię Nauk z siedzibą w Łodzi zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO) oraz Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (Dz. U. z roku 2018 r., poz. 1000 z późn. zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Informujemy, że Administratorem danych jest Społeczna Akademia Nauk z siedzibą w Łodzi przy ul. Sienkiewicza 9. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Poznaj

Społeczna Akademia Nauk (Największa uczelnia niepubliczna w Polsce) we współpracy z wiodącym amerykańskim uniwersytetem badawczym (Clark University) poszukuje pracowników naukowych i dydaktycznych. Praktycy mile widziani.

Społeczna Akademia Nauk powstała w roku 1994 jako Społeczna Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Zarządzania. Dzięki uprawnieniom do nadawania tytułu doktora, w roku 2011 uczelnia uzyskała status Akademii.

SAN jest uczelnią o zasięgu ogólnopolskim – na kilkunastu wydziałach w całym kraju kształci obecnie ponad 16 tys. studentów na 25 kierunkach. Mury Akademii opuściło dotychczas ponad 60 tys. absolwentów.

Specjalista ds. Obsługi Klienta to osoba odpowiedzialna za zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta w wybranej dziedzinie, np.: księgowości, usługach It, prawie lub w finansach. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów, prezentowanie produktów i usług firmy, udzielanie informacji i rozwiązywanie problemów, analiza potrzeb i oczekiwań ...
Praca Specjalista ds. Obsługi Klienta