Specjalista Ds. Praktyk Studenckich i Współpracy z Otoczeniem Gospodarczym

Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu

Radom

2 dni temu

WSH w Radomiu jest największą i najszybciej rozwijającą się uczelnią niepubliczną w regionie radomskim.
Misją Wyższej Szkoły Handlowej jest kreowanie wykwalifikowanej kadry zarządzającej dla potrzeb biznesu, administracji i organizacji społecznych, zdolnej do przygotowywania  i wdrażania efektywnych przedsięwzięć gospodarczych.

Uczelnia realizując swoją działalność edukacyjną dąży do wychowania studentów w duchu poszanowania praw człowieka, patriotyzmu, demokracji oraz odpowiedzialności za dobro społeczeństwa i państwa.

Miejsce pracy: Radom
Zapewniamy:
  • umowę o pracę
Zadania:
  • organizacja praktyk studenckich
  • współpraca z otoczeniem gospodarczym uczelni ukierunkowana na upraktycznienie kształcenia
  • organizacja i uczestnictwo w imprezach typu targi, konferencje, prezentacje wzmacniających pozycję szkoły i współpracę z przedsiębiorstwami krajowymi i zagranicznymi
  • umacnianie pozycji i dobrego wizerunku szkoły
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe magisterskie
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • zaangażowanie w pracę
  • dobre umiejętności interpersonalne

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

Specjalista ds. administracyjnych to osoba odpowiedzialna za dobre funkcjonowanie administracji w firmie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: realizacja wyznaczonych zadań administracyjnych, przygotowywanie okresowych statystyk, raportów, zestawień, sporządzanie dokumentów finansowych dla księgowości zgodnie z procedurami, prowadzenie baz danych pracowników, dbałość o wysoką jakość i ...
Praca Specjalista ds. Administracyjnych