Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Rekrutacji i HR

SII Sp. z o.o.

Poznań

462 dni temu

Zatrudniając ponad 2700 inżynierów, Sii jest liderem wśród dostawców usług IT i inżynierii. Zatrudniamy ludzi z pasją i pracujemy dla najlepszych!

Aktualnie poszukujemy:

Lokalizacja: Poznań
Zadania
  • Realizowanie projektów rekrutacyjnych z obszaru IT
  • Pozyskiwanie kandydatów metodą Direct Search oraz metodami tradycyjnymi
  • Samodzielne prowadzenie spotkań rekrutacyjnych
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z kandydatami i pracownikami firmy
  • Wsparcie w organizacji ocen okresowych pracowników
  • Wspieranie działań PR i EB (m.in targi pracy, konferencje, social media)
  • Wsparcie w organizacji spotkań integracyjnych i wdrożeniowych
  • Bieżąca współpraca z klientami wewnętrznymi w zakresie pojawiających się potrzeb rekrutacyjnych
Wymagany profil
  • Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze rekrutacji w branży IT
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: psychologia, socjologia, ZZL lub pokrewne)
  • Doświadczenie w wyszukiwaniu kandydatów (direct search)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Nastawienie na cel
  • Dokładność, profesjonalizm, zaangażowanie, sumienność i systematyczność
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Pasja, „can do attitude”, entuzjazm i pozytywne
Oferujemy
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i posiadanych umiejętności
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju w zgranym, dzielącym się wiedzą zespole zorientowanym na osiąganie celów
  • Wyjątkową atmosferę – nagrody dla Najlepszego Miejsca Pracy IT w Polsce i tytuł Great Place to Work!
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie, dodatkowe benefity (coś dla sportowców, kinomanów i podróżników) – od początku zatrudnienia!
  • Piwne czwartki, comiesięczne śniadania, eventy rodzinne, bale karnawałowe, wyjazdy integracyjne, spotkania grup zainteresowań
  • Możliwość udziału w szkoleniach i kursach językowych (angielski i niemiecki)
  • Pracę w komfortowym biurze w ścisłym centrum Poznania
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sii Sp. z. o. o., Al. Niepodległości 69, 02-626 Warszawa, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości - dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016r. poz. 922 z późn. zm.)"
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Rekrutacji

Specjalista ds. Rekrutacji i Selekcji to osoba, która jest odpowiedzialna za planowanie i realizację procesów rekrutacji. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: samodzielne prowadzenie procesu rekrutacji i selekcji kandydatów na rożne stanowiska, czyli prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych, testów psychologicznych, w tym także wszelkie działania organizacyjne związane z ...
Specjalista ds. Rekrutacji Praca Specjalista ds. Rekrutacji