Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Rekrutacji

MESOWORKS SP. Z.O.O. SP.K.

Szczecin

69 dni temu

Ogłoszenie numer: 2237316, z dnia 2019-01-11

Mesoworks to dynamicznie rozwijająca się firma branży techniczno-budowlanej. W związku z rozwojem organizacji, poszukujemy osób, która dołącza do naszego zespołu i obejma stanowisko Asystenta / Asystentki z językiem angielskim.

Jeśli chcesz rozpocząć karierę w strukturach firmy stale rozwijającej się na rynkach międzynarodowych jest to praca dla Ciebie!

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Szczecin

Opis stanowiska

  • Realizacja i zarządzanie procesem rekrutacji;
  • redagowanie i publikacja ogłoszeń, pozyskiwanie i selekcja podwykonawcow, prowadzenie rozmów rekrutacyjnych z podwykonawcami;
  • przygotowywanie raportów na temat podwykonawcow;
  • realizowanie bieżących zadań związanych z prowadzonymi procesami;
  • budowanie i rozwijanie długotrwałych relacji z podwykonawcami;
  • koordynacja i realizacja zadań projektowych;
  • prowadzenie oraz archiwizacja dokumentacji związanej z działalnością firm;
  • inne bieżące prace związane z prowadzeniem biura.

Wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych;
  • praktyczna znajomość technik rekrutacji i selekcji;
  • umiejętność budowania relacji z klientami wewnętrznymi;
  • poczucie odpowiedzialności za prowadzone projekty
  • biegła znajomość języka holenderskiego lub/i angielskiego;

Oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość pracy częściowo zdalnej
  • Współpracę poprzez własne zatrudnienie lub umowę o pracę

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Rekrutacji

Specjalista ds. Rekrutacji i Selekcji to osoba, która jest odpowiedzialna za planowanie i realizację procesów rekrutacji. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: samodzielne prowadzenie procesu rekrutacji i selekcji kandydatów na rożne stanowiska, czyli prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych, testów psychologicznych, w tym także wszelkie działania organizacyjne związane z ...
Specjalista ds. Rekrutacji Praca Specjalista ds. Rekrutacji