Specjalista ds. rekrutacji

Oranjegroep Polska Sp z o.o.

Opole

3 dni temu

Ogłoszenie numer: 2649791, z dnia 2019-09-18

Firma Oranjegroep specjalizuje się w rekrutacji wykwalifikowanej kadry pracowników budowlanych, głównie dwóch grup zawodowych: monterów rusztowań oraz monterów izolacji. Naszym celem jest zapewnienie kandydatom dobrych warunków pracy i zakwaterowania oraz zatrudnienie przy ciekawych i podnoszących kwalifikacje projektach. Dzięki wciąż rosnącej liczbie Klientów, mamy możliwość zapewnienia płynności pracy przy największych przedsięwzięciach budowlanych na rynku Beneluxu. Nr certyfikatu 19042.

W związku z rozwojem naszych projektów obecnie poszukujemy do naszego zespołu:

Miejsce pracy: opolskie / Opole

Opis stanowiska

Osoba zatrudnione na wymienionym stanowisku będą odpowiedzialne za:

  • rekrutację pracowników na stanowiska specjalistyczne, techniczne i związane z branżą
  • budowlaną do pracy w Holandii i Belgii (monterzy rusztowań, monterzy izolacji przemysłowych, cieśle, zbrojarze),
  • publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych,
  • selekcja nadchodzących aplikacji,
  • zarządzanie bazą kandydatów.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • minimum rocznego doświadczenia w obszarze rekrutacji,
  • zaangażowania w powierzone zadania,
  • umiejętności budowania dobrej relacji z kandydatami
  • codziennego uśmiechu
  • umiejętności komunikacji w języku angielskim,
  • wykształcenia min. średniego.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do Twoich kompetencji,
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji: rozwój zawodowy oraz osobisty,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • elastyczne godziny pracy
  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, komputer, własne biurko, fotel i wszystko inne, co będzie Ci potrzebne,
  • wsparcie zespołu na każdym etapie pracy, niezbędne wdrożenie w formie szkolenia w
  • pierwszych tygodniach zatrudnienia,
  • dużą samodzielność w realizacji własnych pomysłów,
  • niekorporacyjny system pracy- rodzinną atmosferę i pracę w zgranym zespole,
  • w opcji all inclusive do dyspozycji: woda, kawa, herbata- no limit, przestronne biuro z własną kuchnią i łazienką na przepięknej i zielonej wyspie Pasieka, w odległości 5 min pieszo od dworca PKP- dobrze skomunikowana okolica: dla zmotoryzowanych darmowy parking przed biurem, bezpośredni dojazd autobusem lub możliwość dojazdu rowerem np. miejskim

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Nr certyfikatu 19042

Wszystkie osoby, które pragną uczestniczyć w niniejszej rekrutacji prosimy zawarcie w swoich dokumentach aplikacyjnych (CV) poniższej klauzuli:

„Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych (CV / list motywacyjny) przesłanych w związku rekrutacją na stanowisko Pomocnik Montera Rusztowań prowadzoną przez Oranjegroep Polska. sp. z o.o. ul. Sabały 60/17. 02-174 Warszawa, która będzie ich Administratorem.

Wiem, że mam prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania i sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Moją zgodę mogę cofnąć w każdym czasie. Moje dane osobowe nie będą udostępnione podmiotom innym niż uprawnione na mocy przepisów prawa. Wiem, ze decyzje podejmowane przez administratora nie opierają się jedynie na zautomatyzowanym przetwarzaniu danych. Podane dane będą przetwarzane przez okres trwania niniejszej rekrutacji, ale nie dłużej niż 6 m-cy od mojego zgłoszenia lub do momentu cofnięcia niniejszej zgody. „

*Wyrażam / nie wyrażam zgody na przetwarzanie moich danych osobowych także na potrzeby innych rekrutacji prowadzonych przez Oranjegroep Polska sp. z o.o., przez okres 3 lat od momentu przekazania moich dokumentów aplikacyjnych.

Poznaj

Firma Oranjegroep specjalizuje się w rekrutacji wykwalifikowanej kadry pracowników budowlanych, głównie dwóch grup zawodowych: monterów rusztowań oraz monterów izolacji. Naszym celem jest zapewnienie kandydatom dobrych warunków pracy i zakwaterowania oraz zatrudnienie przy ciekawych i podnoszących kwalifikacje projektach. Dzięki wciąż rosnącej liczbie Klientów, mamy możliwość zapewnienia płynności pracy przy największych przedsięwzięciach budowlanych na rynku Beneluxu.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Rekrutacji
Specjalista ds. Rekrutacji i Selekcji to osoba, która jest odpowiedzialna za planowanie i realizację procesów rekrutacji. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: samodzielne prowadzenie procesu rekrutacji i selekcji kandydatów na rożne stanowiska, czyli prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych, testów psychologicznych, w tym także wszelkie działania organizacyjne związane z ...
Praca Specjalista ds. Rekrutacji