Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Wsparcia Operacyjnego w Regionie

Bank Pekao SA

Kraków

95 dni temu

Miejsce pracy: Kraków
Nr oferty: Reg/72/2018
Bank Pekao S.A. jest jednym z największych banków w Polsce. Możesz pracować z wysokiej klasy ekspertami, rozwijać swoje umiejętności, zyskać dostęp do bogatej oferty szkoleniowej i programów rozwojowych. Teraz otwierają się przed Tobą nowe możliwości.

Zadania:

  • Wspieranie organizacyjne Dyrektora Regionu
  • Realizacja zadań administracyjno-biurowych: redagowanie dokumentów oraz zarządzanie dokumentacją
  • Prowadzenie ewidencji faktur i monitorowanie terminów płatności
  • Przygotowanie zestawień, raportów i prezentacji
  • Współpraca z innymi jednostkami/komórkami w Centrali/Regionie/sieci
  • Organizowanie i koordynacja wyjazdów służbowych
  • Organizowanie spotkań służbowych, prowadzenie kalendarza służbowego
  • Współtworzenie pozytywnego wizerunku spółki

Korzyści:

  • Pełna wyzwań praca w organizacji finansowej będącej liderem bankowości w Polsce
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy
  • System szkoleń i programów rozwojowych
  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych

Oczekiwania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność planowania i ustalania priorytetów oraz silna motywacja do osiągania wyznaczonych celów
  • Zdolność myślenia strategicznego i umiejętność pracy pod presją oczekiwań i czasu
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Wysoki poziom energii oraz samodzielności w działaniu
  • Bardzo Dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Power Point, Excel, Word)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – mile widziana

* Jednocześnie informujemy, iż rozpatrywane będą jedynie aplikacje zawierające poniższą klauzulę o ochronie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bank Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. CV, list motywacyjny) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów rekrutacji w obecnym procesie rekrutacyjnym."

Może Pani/Pan wycofać zgodę w każdym momencie poprzez wysłanie maila na adres: rekrutacja@pekao.com.pl w tytule maila wpisując "wycofanie zgody". Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody

Administratorem danych jest Bank Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, przy ul. Grzybowskiej 53/57 (dalej również jako "Bank").

Jeśli chce Pani/Pan wziąć udział w procesach rekrutacyjnych innych niż powyższy, prosimy o dopisanie dodatkowych klauzul. Klauzule te oraz szczegółowe informacje o Banku PEKAO S.A dotyczące przetwarzania danych znajdą Państwo pod linkiem:

Poznaj

Bank Pekao S.A. został założony 17 marca 1929 r. i obecnie jest jedną z największych instytucji finansowych Europy Środkowo-Wschodniej. To polski, międzynarodowy bank uniwersalny, największy bank korporacyjny i lider segmentu private banking w kraju. Pekao S.A. obsługuje ponad 5 milionów klientów, co druga polska firma jest klientem banku. Bank Pekao S.A. należy do grona najsilniejszych kapitałowo instytucji finansowych w Europie. W ramach grupy kapitałowej działa kilkanaście spółek należących do grona krajowych liderów w zakresie działalności maklerskiej, leasingu, faktoringu i inwestycji finansowych. Bank - zatrudniając ponad 15 000 osób - jest jednym z większych pracodawców w Polsce.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Administracyjnych

Specjalista ds. administracyjnych to osoba odpowiedzialna za dobre funkcjonowanie administracji w firmie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: realizacja wyznaczonych zadań administracyjnych, przygotowywanie okresowych statystyk, raportów, zestawień, sporządzanie dokumentów finansowych dla księgowości zgodnie z procedurami, prowadzenie baz danych pracowników, dbałość o wysoką jakość i ...
Specjalista ds. Administracyjnych Praca Specjalista ds. Administracyjnych

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (708)
Wałbrzych (44)
Legnica (57)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (123)
Toruń (71)
Lubelskie:
Lublin (98)
Chełm (9)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (707)
Tarnów (32)
Nowy Sącz (33)
Mazowieckie:
Warszawa (1550)
Radom (54)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (110)
Nysa (7)