Specjalista ds. zamówień publicznych

Instytut Hematologii i Transfuzjologii

Warszawa

5 dni temu

Ogłoszenie numer: 2671990, z dnia 2019-09-16

poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Liczba lub wymiar etatu: 1/1

Główne obowiązki:

  • znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych i aktów wykonawczych do ustawy oraz innych ustaw towarzyszących ustawie Prawo zamówień publicznych;
  • udział w pracy komisji przetargowej i czuwanie nad prawidłowością przebiegu procedur wyboru ofert;
  • opracowywanie treści ogłoszeń o planowanych przetargach i zamieszczanie ich zgodnie z wymogami ustawy Prawo zamówień publicznych;
  • prowadzenie pełnej obsługi procedur przetargowych z wyłączeniem opisu przedmiotu zamówienia, określenia specyficznych warunków udziału w postępowaniu w zakresie przedmiotu zamówienia, określenia istotnych postanowień umowy dotyczących terminów, dostaw, płatności i potrzeb użytkowników;
  • zapewnienie merytorycznej zasadności opracowywanych dokumentów w zakresie realizacji postępowań przetargowych;
  • udział w pracach dotyczących planowania zamówień publicznych;

Wymagania

Wykształcenie:

  • wyższe
  • ukończone podyplomowo studia z zakresu zamówień publicznych lub kursy zamówień publicznych.
  • Doświadczenie zawodowe – co najmniej dwuletnie na samodzielnym stanowisku związanym z obsługą zamówień publicznych i przygotowywaniem umów cywilnoprawnych dotyczących obrotu gospodarczego.

Wymagania konieczne:

  • umiejętność obsługi komputera (aplikacje biurowe: edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny; programy prawnicze; poczta elektroniczna).

Wymagania pożądane:

  • doświadczenie w sporządzaniu umów cywilnoprawnych dotyczących obrotu gospodarczego,

Poznaj

Instytut Hematologii i Transfuzjologii jest głównym w Polsce ośrodkiem naukowym w zakresie hematologii i transfuzjologii oraz referencyjnym ośrodkiem kliniczno-diagnostycznym.

Misją Instytutu Hematologii i Transfuzjologii jest udzielanie wysokospecjalizowanych świadczeń zdrowotnych oraz prowadzenie badań naukowych i prac rozwojowych dla postępu nauki w zakresie hematologii, transfuzjologii i dyscyplin pokrewnych przy zachowaniu dbałości o przyjazne i bezpieczne warunki pobytu pacjentów i pracy personelu Instytutu.

Instytut prowadzi działalność leczniczą (lekarze, pielęgniarki), diagnostyczną (diagności), naukową i dydaktyczną. Dodatkowo pracownicy biurowi dbają o obsługę lecznictwa, finanse, obsługę kadrowo-płacową, właściwy sprzęt badawczo-diagnostyczny oraz zaawansowane systemy IT wspierające codzienną pracę.

Jeżeli w ogłoszeniach zarówno na naszej stronie internetowej jak i praca.pl nie ma ogłoszenia o rekrutacji na stanowisko na jakie jesteście Państwo zainteresowani aplikacje można wysłać na rekrutacja@ihit.waw.pl Zostanie ona przekierowana do ewentualnie zainteresowanego działu.

Działalność lecznicza Instytutu obejmuje:

  • diagnostykę i leczenie chorób układu krwiotwórczego i chłonnego

  • diagnostykę i leczenie zaburzeń hemostazy

  • opiekę nad chorymi na porfirię

  • przeszczepianie krwiotwórczych komórek macierzystych

  • leczenie chirurgiczne, w tym również u chorych z wrodzonymi i nabytymi zaburzeniami krzepnięcia krwi oraz w zakresie chirurgii naczyń.

Działalność lecznicza realizowana jest w pięciu klinikach:

1/ Klinika Hematologii,

2/ Klinika Zaburzeń Hemostazy i Chorób Wewnętrznych,

3/ Klinika Transplantacji Komórek Krwiotwórczych,

4/ Klinika Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Hematologicznej,

5/ Klinika Chirurgii Naczyniowej,

oraz na Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii, Oddziale Leczenia Dziennego, Oddziale Badań Klinicznych oraz na Bloku Operacyjnym..

Działalność diagnostyczna Instytutu obejmuje szeroki zakres badań laboratoryjnych niezbędnych w diagnostyce chorób układu krwiotwórczego i chłonnego, układu hemostazy, chorób metabolicznych oraz badania z zakresu immunologii transfuzjologicznej, diagnostyki allo- i autoimmunizacji antygenami komórek krwi, diagnostyki konfliktu matczyno-płodowego, powikłań potransfuzyjnych, wrodzonych i nabytych anemii hemolitycznych i badań chimeryzmu. W Instytucie prowadone są również badania wirusologiczne w zakresie diagnostyki i epidemiologii wirusów ważnych ze względu bezpieczeństwa przetoczeń krwi oraz immunogenetyczne typowanie biorców i dawców do przeszczepienia krwiotwórczych komórek macierzystych. Instytut wykonuje badania obrazowe, diagnostykę chorób naczyń i badania endoskopowe w szerokim zakresie.

Działalność diagnostyczną i naukową prowadzi osiem zakładów naukowych z pracowniami diagnostycznymi:

1/ Zakład Transfuzjologii,

2/ ZakładDiagnostyki Hematologicznej,

3/ Zakład Hematologii Eksperymentalnej,

4/ Zakład Hemostazy i Chorób Metabolicznych,

5/ Zakład Immunologii Hematologicznej i Transfuzjologicznej,

6/ Zakład Wirusologii,

7/ Zakład Immunogenetyki,

8/ Zakład Radiologii.

Przedmiotem działalności naukowej Instytutu jest prowadzenie badań naukowych i prac rozwojowych w dziedzinie hematologii, transfuzjologii i dyscyplin pokrewnych oraz upowszechnianie, wdrażanie i przystosowywanie ich wyników do potrzeb praktyki.

Działalność naukowa Instytutu Hematologii i Transfuzjologii finansowana jest m.in. ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Narodowego Centrum Nauki, Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz dofinansowana ze środków własnych Instytutu.

Instytut dostarcza wysoką jakością świadczeń zdrowotnych udzielanych przez wykwalifikowany zespół lekarzy, pielęgniarek i diagnostów. Kadrę naukową Instytutu stanowią profesorowie zwyczajni, profesorowie nadzwyczajnni adiunkci, i asystenci.

W 2008 roku Instytut wdrożył Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Zarządzania Środowiskowego w tym normy ISO 9001:2001 i 14001:2005 w zakresie udzielania wysokospecjalistycznych świadczeń zdrowotnych oraz prowadzenia badań naukowych i prac rozwojowych w hematologii, transfuzjologii i dyscyplinach pokrewnych. Ponadto w 2011 roku Instytut wdrożył System Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy i uzyskał Certyfikaty Jakości dla Zarządzania Jakością, Zarządzania Środowiskowego oraz Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy zgodnie z wymaganiami norm ISO 9001, 14001 i BS OHSAS 18001:2007. W czerwcu 2014 roku Instytut Hematologii i Transfuzjologii uzyskał Certyfikat Jakości ISO 9001, 14001 i BS OHSAS 18001.

O wysokiej jakości usług leczniczych świadczą najwyższe miejsca w dorocznym rankingu szpitali Bezpieczny Szpital, organizowanym przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia. Od 2008 roku Instytut corocznie jest laureatem konkursu lub zajmuje drugie miejsce w kategoriach “Najlepszy szpital monospecjalistyczny” lub “Najlepszy szpital w województwie mazowieckim”. W 2018 roku Instytut Hematologii i Transfuzjologii po raz kolejny stanął na podium Rankingu Szpitali 2018 „Bezpieczny Szpital Przyszłości” i został wyróżniony w kilku kategoriach. Instytut zajął: I miejsce w Polsce w kategorii „Sieć – szpitale ogólnopolskie”, I miejsce w Polsce w kategorii „Szpitale zabiegowe monospecjalistyczne bez onkologicznych” oraz II miejsce w Rankingu Szpitali 2018 w województwie mazowieckim.

Specjalista ds. zamówień publicznych jest osobą odpowiedzialną za przygotowanie i realizację zamówień publicznych zgodnie z założeniami ustawy Prawo Zamówień Publicznych. Do jego obowiązków należy również koordynacja procesu ofertowego oraz monitorowanie rezultatów postępowania przetargowego. Specjalista ds. zamówień publicznych zajmuje się również prowadzeniem, uzupełnianiem i ...
Praca Specjalista ds. zamówień publicznych