Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. zamówień publicznych

NEOEnergetyka Sp. z o.o
Warszawa
praca stacjonarna
1304 dni temu

Spółka działająca w sektorze energetyki, zajmująca się projektowaniem i przygotowaniem inwestycji z zakresu efektywności energetycznej i odnawialnych źródeł energii,
poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków

  • Przygotowywanie dokumentacji przetargowych o udzielenie zamówienia, zgodnie z obowiązującą ustawą Prawo Zamówień Publicznych (SIWZ, wzory oświadczeń i formularzy, wzór umowy, kompletacja pozostałych dokumentów np. technicznych);
  • Współpraca z działem przygotowującym dokumentację techniczną do postępowania;
  • Weryfikacja po względem formalno-prawnym dokumentów posiadanych przez zamawiającego, koniecznych w celu wszczęcia postępowania publicznego;
  • Przygotowanie ogłoszeń w BZP i DUUE;
  • Przygotowanie projektów odpowiedzi na pytania zgłoszone przez wykonawców, inne wystąpienia wykonawców, uzupełnienia/modyfikacje dokumentacji prowadzonego postępowania;
  • Weryfikacja złożonych w postępowaniu ofert pod względem spełniania warunków udziału w postępowaniu oraz pod kątem wskazania najkorzystniejszej oferty oraz przygotowanie treści ewentualnych wezwań o uzupełnienie bądź wyjaśnienie;
  • Przygotowanie pozostałych dokumentów postępowania, w tym informacji z otwarcia ofert, zawiadomienia o wykluczeniu wykonawcy lub odrzuceniu oferty wraz z uzasadnieniem, informacji o wyborze oferty wraz z uzasadnieniem, informacji o unieważnieniu postępowania itp;
  • Udzielenie wsparcia w pracach Komisji Przetargowej.
  • Sporządzanie protokołów z przeprowadzonych postępowań;
  • Archiwizacja prowadzonych postępowań;
  • Udzielanie wsparcia merytorycznego z zakresu stosowania ustawy Prawo Zamówień Publicznych oraz przepisów wykonawczych innym pracownikom;
  • Bieżący monitoring przepisów, aktów prawnych w zakresie zamówień;
  • Wsparcie w składaniu ofert przez firmę w ramach PZP.

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe: co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego w bezpośredniej realizacji postępowań przetargowych o wartościach poniżej i powyżej tzw. progu unijnego po stronie zamawiającego,
  • Realizacja postępowań przetargowych dot. zadań dofinansowanych z Unii Europejskiej będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych i aktów wykonawczych,
  • Kompetencje: umiejętność koordynacji kilku postępowań prowadzonych jednocześnie, rzetelności, terminowość, umiejętność współpracy i nawiązywania dobrych relacji z klientami i z współpracownikami.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość podejmowania nowych wyzwań
  • Wynagrodzenie podczas okresu próbnego 3 800,00 zł netto po okresie próbnym uzależnione od umiejętności, wiedzy, terminowości pracy do kwoty 5 000,00 zł netto.

Rodzaj zatrudnienia

  • Na podstawie umowy o pracę