Specjalista/ka ds. Personalnych

Horyzont Doradztwo Personalne

Gliwice

90 dni temu

Nasz Klient to duża, międzynarodowa firma, która dostarcza produkty dla motoryzacji. Buduje swoją przewagę konkurencyjną, koncentrując się na nieustannej innowacji technicznej
i poszerzaniu gamy oferowanych produktów. Dba o człowieka i warunki pracy, dlatego cieszy
się dobrą opinią. Planowana jest dalsza rozbudowa zakładu.

Miejsce pracy: Gliwice
Nr Ref.: 3621/2017/PR

Zadania:
  • realizacja procesów rekrutacyjnych,
  • udział w sesjach AC/DC oraz innych projektach HR,
  • szkolenie pracowników,
  • tworzenie zestawień i prezentacji.
Wymagania:

 Aby z sukcesem podołać wyż. wym. obowiązkom, potrzebne jest:

  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie związane z przeprowadzaniem projektów z obszaru miękkiego HR,
  • umiejętność przeprowadzania szkoleń (jako trener wewnętrzny) i sesji AC/DC,
  • znajomość programu Excel oraz PowerPoint,
  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne (skuteczna wymiana informacji, pozytywne nastawienie do innych i do siebie, uważne słuchanie),
  • duża samodzielność,
  • mile widziany jest certyfikat AC.

Liczy się osobowość i zaangażowanie.

Oferujemy:
  • ciekawą i stabilną pracę w prężnie rozwijającym się zakładzie,
  • miłą atmosferę pracy w zgranym i prężnym zespole,
  • międzynarodowe kontakty,
  • rozbudowany pakiet szkoleń,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń (premie, nagrody, podwyżki).

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności w zakresie agencji zatrudnienia - wpis pod numerem 14300.

Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o.
ul. Zwycięstwa 16/18/16
44-100 Gliwice
tel 032 775 57 12
www.horyzont.pl

Poznaj

Horyzont Doradztwo Personalne od 1997 roku działa na polskim rynku, w zakresie szeroko pojętego zarządzania zasobami ludzkimi. Domeną naszej działalności jest rekrutacja pracowników - kadry menadżerskiej, inżynierskiej i specjalistycznej. Od roku 2015 w projektach rekrutacyjnych regularnie i z powodzeniem stosujemy autorską Metodę Dopasowania do Stanowiska, której skuteczność doceniają nasi Klienci. Od września 2016 roku przyjęliśmy nową formę prawną i funkcjonujemy jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Personalnych

Specjalista ds. Personalnych to osoba odpowiedzialna za realizację polityki i strategii personalnej firmy. Do zadań pracownika na tym stanowisku należy, m.in.: prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej, koordynacja i realizacja działań związanych z prowadzeniem spraw pracowniczych oraz gromadzenie i właściwe przechowywanie informacji pracowników w aktach osobowych, obsługa procesów związanych z zatrudnianiem oraz ...
Specjalista ds. Personalnych Praca Specjalista ds. Personalnych

Rekrutują z Praca.pl