Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Specjalista / Specjalistka ds. obsługi klienta
DGM Distribution Sp. z o.o.
Warszawa
1138 dni temu

Firma DGM Distribution Sp. z o.o. jest jednym z liderów brytyjskiego i europejskiego rynku elektroniki użytkowej - producent laptopów, głośników blue tooth, power bank, monitorów specjalistycznych, hulajnogi elektrycznej, hoover boards, akcesoriów.
W związku z powiększeniem obszaru działalności naszej firmy w w Polsce poszukujemy ambitnego pracownika na stanowisko:

Specjalista/ka ds. obsługi klienta
CUSTOMER SERVICE
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania i obowiązki:
  • telefoniczna obsługa klienta indywidualnego i biznesowego
  • telefoniczna obsługa infolinii przychodzącej dla klientów z branży elektronicznej
  • udzielanie odpowiedzi na bieżące zapytania klientów dotyczących zakupionego sprzętu
  • obsługa klienta zgodnie ze standardami przyjętymi w firmie
  • obsługa platform płatniczych
Pozostałe obowiązki
  • przyjmowanie zgłoszeń reklamacyjnych
  • kontakt telefoniczny i mailowy z klientami, informowanie o statusie reklamacji
  • kontakt z klientami zagranicznymi
  • obsługa kasy fiskalnej
  • kontakt z firmą kurierską
  • ścisła współpraca z Działem Technicznym w celu monitorowania przebiegu i terminowości napraw
Wymagania:
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w prowadzeniu platform sprzedaży – mile widziane
  • minimum roczne doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta mile widziane
  • komunikatywność
  • otwartość
  • dobra dykcja
  • znajomość obsługi komputera

Studenci mile widziani.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie po okresie próbnym
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • biuro w centrum Warszawy