Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista w Biurze Obsługi Klienta

Maczfit Foods Sp. z o.o.

Piaseczno / Józefosław

7 dni temu

Szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Piaseczno / Józefosław
Maczfit to największy w Polsce catering dietetyczny posiadający w swojej ofercie aż 18 różnych diet w tym wiele specjalistycznych. Każdego dnia nasze zestawy dostarczamy do ponad 160 miejscowości w całej Polsce - zawsze świeże, pyszne i podane, jak w najlepszej restauracji. Wszystko to nie byłoby jednak możliwe bez zaangażowania wielu osób, dla których zdrowa kuchnia to nie tylko praca, ale i pasja. Dlatego jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu to wiedz, że czeka Cię fantastyczna atmosfera, ciekawe benefity pracownicze i  masa interesujących szkoleń.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadać za tworzenie pozytywnych relacji z klientem, budowanie wizerunku firmy poprzez profesjonalną obsługę klienta.

Obowiązki:
  • telefoniczna obsługa klienta – głównie rozmowy przychodzące
  • obsługa zamówień mailowych,
  • kompleksowa obsługa zamówień, posprzedażowa obsługa klienta
  • zapewnienie prawidłowego przebiegu procesu reklamacji,
  • koordynacja e – sklepu
  • przygotowywanie zestawień i raportów związanych z obsługą klienta
  • prace administracyjne w obrębie planowania diet
  • obsługa programów : logistyczny, e-sklep, sprzedażowy
  • wykonywanie oraz koordynowanie czynności związanych z prawidłowym funkcjonowaniem biura
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • realizowanie celów zgodnych z polityką firmy
Oczekujemy:
  • minimum rocznego doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku – warunek konieczny
  • umiejętność pracy w zespole
  • płynność wypowiedzi
  • komunikatywność i swoboda w prowadzeniu rozmów
  • zdolność pracy pod presją czasu
  • wiedza praktyczna z psychologii obsługi klienta
  • bardzo wysoka kultura osobista
  • uprzejmość i zorientowanie na klienta
  • gotowość pracy w trybie zmianowym
  • dobra znajomość pakiety MsOffice
  • znajomość języków obcych : j. angielski, warunek konieczny
  • entuzjazm i zaangażowanie podczas codziennej pracy z klientem
Oferujemy:
  • jasne, klarowne zasady zatrudniania i wynagradzania
  • stabilne zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie
  • szkolenia z zakresu obsługi klienta, możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • elastyczny grafik
  • zniżki pracownicze
  • kartę multisport
  • pakiety medyczne
  • dodatki stażowe

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Maczfit Foods Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Maczfit Foods Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kostki Potockiego 24G lok.2. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta

Specjalista ds. Obsługi Klienta to osoba odpowiedzialna za zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta w wybranej dziedzinie, np.: księgowości, usługach It, prawie lub w finansach. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów, prezentowanie produktów i usług firmy, udzielanie informacji i rozwiązywanie problemów, analiza potrzeb i oczekiwań ...
Specjalista ds. Obsługi Klienta Praca Specjalista ds. Obsługi Klienta

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Maczfit Foods Sp. z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (798)
Wałbrzych (57)
Legnica (97)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (248)
Toruń (143)
Lubelskie:
Lublin (251)
Chełm (35)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (944)
Tarnów (65)
Nowy Sącz (65)
Mazowieckie:
Warszawa (2211)
Radom (170)
Płock (101)
Opolskie:
Opole (243)
Nysa (89)