Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Starszy Specjalista ds. Szkoleń i Rozwoju

ALAB laboratoria Sp. z o.o.

Warszawa

1 dzień temu

Alab Laboratoria Sp. z o.o. to ogólnopolska sieć laboratoriów diagnostycznych. Istniejemy na rynku od 17 lat i wykonujemy 45 mln badań rocznie. Mamy ponad 300 Punktów Pobrań materiału diagnostycznego i 81 laboratoriów we wszystkich województwach w Polsce, a w naszej ofercie jest ponad 3000 różnych badań.

W swojej pracy często korzystamy z doświadczeń niemieckiej grupy LIMBACH, naszego biznesowego partnera. Współpracujemy również z uniwersytetami i naukowcami z Europy i z całego świata, by zapewnić pacjentom i klientom najwyższą jakość usług. Stawiamy na nowoczesność i technologię, dbając o to, by aparatura, na której pracują nasi diagności dorównywała ogólnoświatowym standardom i najnowszym trendom w medycynie laboratoryjnej.

Miejsce pracy: Warszawa

Celem pracy Starszego Specjalisty ds. Szkoleń i Rozwoju jest współtworzenie polityki szkoleń i rozwoju w Grupie spółek oraz współprojektowanie i implementacja narzędzi koniecznych do realizacji polityki rozwojowej w firmie.

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

W zakresie polityki rozwojowej będziesz opracowywać opisy stanowisk dla poszczególnych działów oraz opracowywać we współpracy z biznesem i HR ścieżki kariery zapewniające optymalny rozwój pracownikom zgodny ze strategią przyjętą przez firmę. Ponadto uczestniczyć będziesz w implementacji polityki zarządzania talentami w organizacji oraz zarządzania sukcesją (Talent Pool; HiPo).

W ramach polityki szkoleniowej dbać będziesz o sporządzanie rocznych planów szkoleniowych oraz zagwarantowanie właściwej realizacji planu zgodnie z zaakceptowanym budżetem. Do codziennych obowiązków należeć będzie organizacja i logistyka realizowanych szkoleń wewnętrznych (współpraca z dostawcami, wybór, firm organizacja wyjazdów szkoleniowych i integracyjnych).

Ponadto uczestniczyć będziesz w koordynacji współpracy z uczelniami na terenie całej Polski oraz organizacji imprez dla studentów: targów pracy,  kongresów naukowych oraz organizowaniu dni otwartych w naszych laboratoriach.

Starszy Specjalista ds. Szkoleń i Rozwoju będzie aktywnie uczestniczył w projektach z pozostałych obszarów ZZL.

Aby efektywnie realizować zadania potrzebujesz:
  • wykształcenie wyższe,
  • co najmniej 3 lata doświadczenia w obszarze miękkiego HR (szkolenia, zarządzanie talentami, zarządzanie efektywnością, motywacja itp.) w firmie z rozwiniętymi systemami HR zatrudniającej co najmniej 300 osób,
  • mile widziane doświadczenie w branży medycznej,
  • mile widziane doświadczenie w firmie o rozproszonej strukturze na terenie Polski,
  • doświadczenie w zakresie wdrażania i zarządzania platformą e-learning’ową; doświadczenie w budowaniu baz wiedzy,
  • mile widziane doświadczenie w gamifikacji,
  • doskonała znajomość MS Office, w tym Excel oraz HRM software,
  • wysoka orientacja na realizację założonych celów,
  • myślenie procesowe,
  • wysoki poziom zdolności organizacyjnych,
  • kreatywność i inicjatywa, nieszablonowe myślenie,
  • samodzielność i poczucie odpowiedzialności,
  • wysoki poziom zdolności interpersonalnych,
  • poczucie humoru i pozytywne usposobienie.
W zamian za zaangażowanie i pracę oferujemy:
  • pracę pełną wyzwań, możliwość realnego kreowania rozwiązań i implementacji pomysłów,
  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie i poziom stanowiska adekwatne do wiedzy i doświadczenia,
  • kartę Multisport oraz możliwość ubezpieczenia grupowego,
  • zniżki na badania laboratoryjne dla naszych Pracowników i ich rodzin,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich aplikacji  za pomocą przycisku:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2014 roku, poz. 1182 z późn. zm.)."

Poznaj

Wciąż rosnąca sieć laboratoriów firmy ALAB laboratoria Sp. z o. o. obejmuje obecnie blisko sto placówek działających na terenie dużych miast i okolic. Są one zlokalizowane w Szpitalach różnej wielkości, w tym w Szpitalach Klinicznych oraz Instytutach. Laboratoria świadczą usługi dla Publicznych i Niepublicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej. Nadzór merytoryczny sprawują specjaliści z II stopniem specjalizacji. Laboratoria wyposażone są w najwyższej klasy aparaturę diagnostyczną, laboartoryjny system informatyczny klasy LIS łączący wszystkie laboratoria w jedną sieć a także posiadają własny transport. Zatrudniają one ponad 450 osób wysoko wykwalifikowanego personelu, w tym także z I i II stopniem sepcjalizacji z diagnostyki laboratoryjnej, analityki kliniecznej, mikrobiologii oraz konsultanów ds zakażeń szpitalnych.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Szkoleń

Specjalista do spraw rekrutacji i szkoleń, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za realizowanie procesu rekrutacji i prowadzenie szkoleń pracowniczych skierowanych zarówno do nowych pracowników, jak i mających na celu poszerzanie kwalifikacji osób obecnie zatrudnionych. Specjalista reguluje zatrudnienie w firmie lub instytucji w oparciu o ścisłe instrukcje przełożonych, opracowuje oferty ...
Specjalista ds. Szkoleń Praca Specjalista ds. Szkoleń

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (839)
Wałbrzych (61)
Legnica (128)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (196)
Toruń (112)
Lubelskie:
Lublin (241)
Chełm (37)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (1006)
Tarnów (67)
Nowy Sącz (46)
Mazowieckie:
Warszawa (2223)
Radom (182)
Płock (55)
Opolskie:
Opole (188)