Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Starszy Specjalista w Wydziale Spraw Osobowych w Biurze Spraw Pracowniczych

Centrala NFZ

Warszawa

14 dni temu

Starszy Specjalista w Wydziale Spraw Osobowych
w Biurze Spraw Pracowniczych

Numer ogłoszenia: BSP/20/207
Miejsce pracy: Warszawa

Termin składania ofert 22.10.2020 r.

Szczegóły oferty

GŁÓWNE ZADANIA:
  • prowadzenie spraw wynikających z nawiązania, trwania i ustania stosunku pracy pracowników Centrali NFZ;
  • prowadzenie spraw związanych z dyscypliną pracy i czasem pracy pracowników Centrali NFZ;
  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej pracowników;
  • sporządzanie analiz i sprawozdań w zakresie zatrudnienia na potrzeby urzędu.
WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:

  • Wykształcenie: wyższe;
  • Lata pracy zawodowej: minimum 4 lata;

Wymagania dodatkowe:

  • biegła znajomość przepisów z zakresu prawa pracy;
  • znajomość programów kadrowo-płacowych;
  • dobra organizacja pracy;
  • umiejętności komunikacyjne;
  • umiejętność sprawnego posługiwania się aplikacjami WORD, Excel, Power Point;
  • 2 lata doświadczenia w obszarze kadr;
  • znajomość zasad funkcjonowania organizacji oraz celów i zasad określonych w ustawie z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych.

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • podpisany kwestionariusz osobowy,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kopie dokumentów potwierdzających lata pracy zawodowej z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenie lub prowadzenia działalności gospodarczej,
  • kopie innych dokumentów zgodnie z wymaganiami stanowiskowymi,
  • podpisane oświadczenia i zgody (zwracamy szczególną uwagę na poprawne wypełnienie dokumentów).

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo złożyć dokumenty lub szukasz dodatkowych informacji dotyczących procesu rekrutacji i technik naboru, skorzystaj z naszego poradnika. Znajdziesz tam również klauzulę informacyjną oraz wzory wymaganych zgód, które ułatwią Ci aplikowanie.

ZAPRASZAMY

W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy dla Ciebie dostępni pod adresem e-mail: rekrutacja@nfz.gov.pl.

Poznaj