Asystent ds. zarządzania danymi

mBank S.A.

Warszawa

14 dni temu

Stanowisko ds. zarządzania danymi

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: SPE/47/0318

Na stanowisku będziesz miał/a okazję:

  • realizować zadania projektowe,
  • utrzymać i rozwijać warstwy zasileniowe systemu,
  • realizować zadania analityczne związane z systemem ALM,
  • przeprowadzać testy funkcjonalności systemu do zarządzania aktywami i pasywami (ALM).

Jeśli masz dobrze rozwinięte zdolności analityczne i sprawnie posługujesz się narzędziami typu excel, SQL, SAS 4GL to czekamy właśnie na Ciebie. Dodatkowo oczekujemy:

  • statusu studenta ostatnich lat lub zaraz po studiach na kierunkach informatyczno-matematycznych, ekonomicznych lub pokrewnych. Preferowane osoby z kierunku Metody Ilościowe (MIESI) SGH, MIM UW (Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego),
  • doświadczenia powyżej 1 roku pracy w zakresie analizy danych lub przeprowadzania testów funkcjonalności, preferowane doświadczenie w pracy projektowej,
  • mile widziana wiedza z zakresu testów i analizy danych systemów,
  • dobrej znajomości MS Excel, znajomości języków zapytań SQL oraz SAS 4GL, certyfikatu analityka statystycznego lub w trakcie,
  • średnio zaawansowanej znajomości języka angielskiego,
  • komunikatywności, kreatywności i nastawienie na realizację celu.
  • umiejętności pracy w zespole i nastawienie na współpracę.

Oferujemy Ci:

  • zatrudnienie w ramach umowy zlecenie,
  • dostęp do wewnętrznego rynku pracy,
  • możliwość rozwoju kompetencji analitycznych i bazodanowych,
  • pracę w kreatywnym, dynamicznym zespole.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez mBank SA z siedzibą w Warszawie, przy ul Senatorskiej 18, jak również przez spółki wchodzące w skład Grupy mBanku SA, zawartych w przesyłanej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż:
1/ mBank SA będzie administratorem dotyczących przeze mnie danych osobowych, w rozumieniu przepisów Ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.),
2/ aktualny wykaz spółek wchodzących w skład Grupy mBanku SA jest publikowany na stronie internetowej www.mbank.pl

Poznaj

mBank S.A.

Jesteśmy trzecim, co do wielkości bankiem w Polsce. Dzięki uzupełnieniu oferty BRE o wyspecjalizowane usługi finansowe, świadczone przez spółki strategiczne Grupy, BRE Bank stworzył niezwykle nowoczesną, kompleksową i elastyczną ofertę w dziedzinie bankowości korporacyjnej, inwestycyjnej, detalicznej i zarządzania aktywami, uzupełnioną o usługi faktoringowe, leasingowe, doradztwo, usługi maklerskie a także o ubezpieczenia.

Najważniejszym wyróżnikiem BRE Banku i źródłem przewagi konkurencyjnej są ludzie - kompetentni, słuchający Klientów, aktywnie poszukujący najlepszych rozwiązań, zaangażowani i gotowi do przekraczania oczekiwań.

Najwyższa jakość usług finansowych oraz konkurencyjność BRE Banku na rynku bankowości korporacyjnej, inwestycyjnej, zarządzania aktywami oraz na rynku usług detalicznych nie byłaby możliwa, gdyby nie zaangażowanie naszych pracowników tworzących zgrany zespół najwyższej klasy specjalistów.

Poznaj stanowisko: Analityk Danych

Analityk Danych to osoba, która gromadzi i analizuje dane, a następnie wykorzystuje je do przygotowania lub doskonalenia strategii biznesowych i planów marketingowych firm. Analityk jest osobą profesjonalnie wyszkoloną, posiadającą dobrze rozwinięte umiejętności matematyczne, umiejętności analityczne i zdolność logicznego myślenia. W tej pracy niezmiernie ważna jest umiejętność organizacji pracy, bez której łatwo o błędne ...
Analityk Danych Praca Analityk Danych